İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından alınan karar sonrasında ülke genelinde ilçe başkanlıklarında genel kurullar başladı.
Bu kapsamda Burdur'un Bucak ilçesinde de İYİ Parti İlçe Başkanlığı kongreye gidiyor.
Kongre tarihini duyuran İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, İYİ Parti'nin Bucak ilçesinde 3. olağan kongresinin 27 Kasım Pazar günü yapılacağını açıkladı.
Yapılan açıklamaya göre, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı 3. olağan kongresi 27 Kasım 2022 Pazar günü saat 11:30'da İYİ Parti Bucak İlçesi binasında yapılacaktır.
İYİ Parti Burdur İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi yapıldı.
İYİ Parti Burdur'da kongre süreci başlıyor. 09.02.2020 Pazar günü Yeşilova'da start verecek ilçe kongreleri, 15.02.2020'de yapılacak olan Merkez İlçe kongresiyle son bulacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından İYİ Parti Burdur il kongre süreci başlayacak. Kongre sürecinin başladığını …
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)