İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Dün akşam Çamlıca Mahallesi’ne giden İlçe Başkanı Safa Sönmez, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe,Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, TOKİ sakinleri ile buluşarak dert ve sıkıntılarını dinledi.
Sadece seçim dönemi değil, seçimin ardından da vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, gece gündüz demeden hemşehrimizle kucaklaşmayı sürdürdüklerini ifade etti.
Başkan Sönmez yaptığı açıklamada “Her koşulda, her ortamda en önemlisi de insan sevgisi odaklı bir siyaset anlayışı ile üye kayıtlarımızı sürdürüyoruz.Vatandaşlarımızın partimize ve bizlere olan teveccühünden dolayı çok memnunuz.Biz siyaseti vatandaşlarımızın derdini,sıkıntısını çözmek onları rahat bir yaşama kavuşturmak için yapıyoruz.İlçemizde bir çok noktada sıkıntılar mevcut. Bu sıkıntıları dile getirmek,onlara çözüm önerileri sunmak da bizim işimiz.İlçemizi daha iyi nasıl geliştirebiliriz, sıkıntıları nasıl çözebiliriz diye çalışmaya hemşehrilerimizden aldığımız güçle gece gündüz devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Çamlıca Mahallesi TOKİ sakinleri ile de görüştüklerini onların dert ve sıkıntılarını dinlediklerini söyleyen Başkan Sönmez,”Vatandaşlarımıza her an yanlarında olduğumuzu,sorunların çözümü noktasında Hemşehrilerimizin verdiği güçlü muhalefet sorumluluğunun bilinciyle takipçisi olacağımıza söz verdik.Biz sözlerimizin arkasındayız.Muhalefette olsak bile çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
2023 Genel seçimlerinde CHP ile Düzce'de ortak girilen seçimde İYİ Parti'nin adayı olarak 2. sırada yer alan ve meclise giremeyen milletvekili adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, İYİ Parti'den istifa ettiğini açıkladı.
27. Dönem İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla partisinden istifa ettiğini açıkladı.
İyi Parti Antalya Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Aykut Kaya partisinden istifa etti.
İYİ Parti Trabzon teşkilatında istifa depremi sürerken, son olarak İYİ Parti Yomra İlçe Başkanlığı’nda yaşanan istifalar nedeniyle ilçe yönetimi de düştü.
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, anayasa çalışmaları çerçevesinde İYİ Parti’yi ziyaret etti.
İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı’nda yaşanan istifalar nedeniyle il yönetimi düştü.
Yorumlar (0)