Bucak ilçesinde görev yapan kadın muhtarlar Bucak Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan değerli Kadın Muhtarlar; Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Yaşar Çeltikçi, Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülizar Uğur ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Meçikoğlu,"İlçemizde büyük özveriyle mahallelerine hizmet eden kadın muhtarlarımıza nazik ziyaretleri ve güzel temennilerinden ötürü teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans ve lisansüstü öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin işbirliği usul ve esasları belirlendi.
Burdur'un Bucak ilçesinin Çobanpınarı Köyü gençlerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu Yaşar Ay ve kuzeni Seyit Ay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılışına katıldı. Meçikoğlu, stantları ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti ve ürünler hakkında bilgi aldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 yılı 2. taksit aidat ödemelerinin 31 Ekim 2023 Salı günü sona ereceğini duyurdu. Üyeler, ödemelerini online olarak veya oda veznesinden nakit, kredi kartı ile yapabilirler.
Yorumlar (0)