Burdur / Bucak

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Bucak'ta uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yeni adresi Hanedan Kafeterya hizmete açıldı.

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Bucak'ta uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yeni adresi Uyanış Hanedan Kahvesi hizmete açıldı.
Sıcak ve soğuk içeceklerden yemek, tatlı ve pasta çeşitlerine kadar her şeyi tadabileceğiniz Uyanış Hanedan Kahvesinde arkadaşlarınızla oyun oynayabileceğiniz oyun grupları da bulunuyor.

Uyanış Hanedan Kahvesinde neler var neler

Kalite ve uygun fiyatın adresi Uyanış Hanedan Kahvesinde, sıcak içecek olarak; yeşil ve siyah çay çeşitleri, dünya kahveleri, filtre kahve çeşitleri, salep gibi birçok çeşit bulunurken aynı zamanda soğuk içecekler; Milkshake çeşitleri, frozen çeşitleri, soda ve kolanın yanı sıra vitamin bardan dilediğiniz içecekler de sizi bekliyor. Ayrıca Kahvaltı tabağı, hamburger, pizza, tost çeşitleri gibi birçok lezzet ile karnınızı doyurabilir, pasta çeşitleriyle ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

Nezih ortamda oyun keyfi

Nezih bir ortamda oyun oynamak isteyenler için Uyanış Hanedan Kahvesinde okey, tavla, kağıt oyunları da sizleri bekliyor. Çerez yiyerek oyunun keyfine varmak için kaç kalmadan Uyanış Hanedan Kahvesine gidebilirsiniz.

Özel günler ve ailelere kaliteli hizmet

Aileleri de unutmayan Uyanış Hanedan Kahvesi özel olarak hazırladığı üst katında ailelere hizmet verirken, özel günler için de kullanabilecek bir konsept hazırladı. Ayrıca öğrencilerin ders çalışabileceği rahat masalar da bulunuyor.

En iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya çalıştıklarını belirten Uyanış Hanedan Kahvesi işletme sahibi, ' Bir kafede aranan her şeyi Bucak Halkı için hazırladık. Her gün saat 16:00 ile 24:00 arasında hizmet veriyoruz. Tüm Bucak Halkını işletmemize bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Tel: 0545 510 45 20

Adres: Alaattin Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı Yeni Adliye Çaprazı Bucak / Burdur

 

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da Fevzi Kaya, MHP Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı
Bölgesel

Burdur'da Fevzi Kaya, MHP Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Burdur'da tanınan isim Bucaklı Fevzi Kaya, MHP Burdur'dan aday adaylığı başvurusunu genel merkezde yaptı.

Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in Acı günü
Bölgesel

Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in Acı günü

Burdur CHP Milletvekili Mehmet Göker’in annesi Gülümser Göker hayatını kaybetti.

Burdur BBP heyeti Ankara'da; 6 isimden aday adaylık başvurusu
Bölgesel

Burdur BBP heyeti Ankara'da; 6 isimden aday adaylık başvurusu

Burdur Büyük Birlik Partisi heyeti, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıldönümünde merhum genel başkanı mezarı başında rahmetle andı.

Burdur il birincisi olup Bucak'ın göğsünü kabarttılar
Spor

Burdur il birincisi olup Bucak'ın göğsünü kabarttılar

Burdur'da liseler arası yapılan Genç Kızlar Tenis müsabakalarında, TBE Özel Bucak Fen Lisesi rüzgarı esti. İşte detaylar...

Burdur'da 88 ikamete eş zamanlı operasyon
3. Sayfa

Burdur'da 88 ikamete eş zamanlı operasyon

Burdur jandarma ekipleri tarafından 84 adrese düzenlenen operasyonda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. İşte detaylar...

Burdur milletvekilliği için AK Parti'de temayül tamamlandı
Bölgesel

Burdur milletvekilliği için AK Parti'de temayül tamamlandı

AK Parti Burdur milletvekilliği için 23 aday adayı başvuruda bulundu. Bugün yapılan e-temayül seçimleri sonrasında Genel Merkez tarafından 3 aday belirlenecek.