Toksoylar yapı, Burdur'un Bucak ilçesinde 3 yıldır verdiği hizmeti kalitesiyle sürdürüyor.
Toksoylar yapı, Burdur'un Bucak ilçesinde 3 yıldır verdiği hizmeti kalitesiyle sürdürüyor.
Dünya markalarını Bucak'a kazandırmaya devam eden Toksoylar Yapı, jotun boya ile başlattığı hizmetini şimdi de mantolamada dünya devi Mapei Bayiliğini aldı.
1937'de Milano'da kurulan firma, 26 ülkede 83 üretim tesisiyle hizmet veriyor. Yapı kimyasallarında, seramik altı, su yalıtımları ve mantolamada dünya lideri Mapei, artık Toksoylar Yapı güvencesiyle Burdur'un Bucak ilçesinde sizlere sunuluyor.
Mantolama yapılan yerlerde Jotun Boya kullanımında, Jotun Boya'nın 15 yıl garanti verdiğini belirten Toksoylar Yapı Firma Sahibi Hüseyin Toksoy, ' İlçemize kazandırdığımız iki dünya devi birbirine garanti de veriyor. Jotun ve Mapei kullanımlarında firmalar birbirlerine 15'er yıl garanti veriyor. Yapı kimyasalları da çok fazla çatlama yapmıyor. Dolayısıyla ömrü çok daha uzun oluyor. Ufak depremlerde, ev çökmelerinde yüksek çatlak köprüleme özelliği var, kısaca çok uzun ömürlü bir malzemeden bahsediyoruz. Mapei'nin distribütörü yok, biz direk fabrikadan halka hizmet sunuyoruz." ifadelerini kullandı.
Hatay'ın Erzin ilçesinde BİM şubesine motosikletle gelerek boyalı saldırıda bulunan şahsın o anları güvenlik kamerasına yansıdı.
AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
AK Parti Burdur heyeti, İl Başkanı Mustafa Özboyacı liderliğinde Isparta'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Detaylar ve açıklamalar burada!
Yapay gıda boyaları ile ilgili yapılan araştırmalardan bahseden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İhsan Başpınar, “Yapay gıda boyalarının bazıları, uzun süreli ve yüksek miktarlarda tüketildiğinde kansere yol açabileceği endişesiyle tartışılmaktadır.
AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Burdur'daki belediyelere yapılan hibeleri açıkladı.
Eskişehir'de artan hava sıcaklıklarına rağmen açık alanda çalışan ayakkabı boyacıları, bunalmamak için başlarından aşağıya su döküp mesaiye devam ediyor.
Yorumlar (0)