Burdur’un Bucak İlçesinde Covid-19 tedbirleri kapsamında açık alana alınan perşembe pazarı artık eski yerine dönüyor.
18 Haziran itibari ile perşembe günleri tekrar kapalı pazar alanında kurulacak.
Yeni normalleşme sürecinde tekrardan kapalı pazar yerinde kurulacak olan perşembe pazarında bazı değişiklikler yapıldı.
Halen Covid-19 tehdidinin devam ettiği bu süreçte, yeni tedbirler alınarak devam ediyor.
Bu kapsamda kuru yemişçiler, köy ve peynir zeytin satıcıları ve yumurta satıcıları artık tuhafiyecilerin olduğu 2. katta hizmet verecekler. Kura çekimi yapılarak yerleri belirlendi. Ayrıca alt katta hizmet verecek olan pazarcıların tezgahları arasında da mesafe olacak.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)