Karabük’te alkollü sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği cipin ters dönmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Kaza, Karabük-Safranbolu karayolu Medikar Hastanesi mevkiinde meydana geldi. O.C.Ş. idaresindeki 80 AAY 375 plakalı cip, sürücüsünün kontrolünden çıkarak ters döndü. Kazada sürücü ile araçta bulunan S.Ç. ve K.K. yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, sürücünün 1.08 promil alkollü ve sürücü belgesinin daha önceden daimi iptal olduğu belirlendi. İHA
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Samsun'un Bafra ilçesinde otomobilin çarptığı bisiklet sürücüsü yaralandı.
Kastamonu'nun Tosya ilçesi D100 karayolunda makaslayarak bariyerlere çarpan tırın dorsesi kullanılmaz hale geldi.
Mardin'de, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin demir bariyere çarptığı kazada 6 kişi yaralandı.
Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin karşı yönden gelen servis minibüsüyle çarpıştı.
Yorumlar (0)