Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, AK Parti Karamanlı İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen görev değişimi hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Selimoğlu, yaptığı açıklamada AK Parti Karamanlı İlçe Başkanlığı görevini devredecek ismin İsmail ÇALIŞKAN olduğunu duyurarak, yeni görevinde başarılar diledi. Ayrıca, görevi devreden Mehmet AKKAYA'ya teşekkürlerini iletti.
Başkan Selimoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Karamanlı AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yürütecek olan İsmail ÇALIŞKAN kardeşime başarılar dilerim. Görevi devreden ve yönetimde başkan yardımcısı olarak devam eden Mehmet AKKAYA kardeşime teşekkür ederim. Her şey istikrar, güven ve başarı için, her şey ekip ruhu ile hizmet etmek içindir."
Burdur'un Karamanlı ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Karamanlı belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı Ömür Karakaya, Burdur Valisi Hasan Şıldak’a sitem etti.
Samsun Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Binbaşı Ramazan Onur Can, görevine başladı.
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararları ile Aydın'ın Bozdoğan ilçesine atanan Kaymakam Fahrettin Fazıl Ata yeni görevine başladı.
Zonguldak'ın Devrek ilçesinde görev yapan din görevlileri düzenlenen dayanışma pikniğinde bir araya geldiler.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararnamesiyle İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atanan Dr. Maliki Ejder Batur; "Biz bu bayrağı bizden sonra gelenlere devredene kadar canla başla en iyi şekilde görevimizi yapmaya çalışacağız." Diye belirtti.
Yorumlar (0)