Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına katılım sağladı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu İl Başkanı Mustafa Özboyacı başkanlığında düzenlenen Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı’na Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Yönetimi, önceki dönem İl Başkanları , önceki dönem Belediye Başkanı, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ile birlikte katıldı.
İl Başkanı Mustafa Özboyacı başkanlığında düzenlenen Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı'na katılım sağlayan Başkan Fatih Selimoğlu: ''AK Parti Burdur İl Başkanlığı'mız da, Milletvekillerimiz Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İl Yönetimimiz, Önceki dönem İl Başkanlarımız, önceki dönem Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız il e Daraltılmış Danışma Meclisi toplantımızı gerçekleştirdik.'' ifadelerini kullandı.
Karamanlı Belediyesi 15 Temmuz ruhunu baştan yaşamak için bu gün düzenlenecek olan program kapsamında bir araya gelecek.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Gökpınar'dan getirilen yeni içme suyu kaynağı ile ilçenin su ihtiyacının karşılanacağını duyurdu.
Karamanlı Belediyesi tarafından inşa edilen son 11 sanayi dükkanı ihale yoluyla satışa sunuluyor. %10 peşinat ve 24 ay vade imkanıyla dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!
Çamlık Aile Çay Bahçesi'nde inşaatı devam eden modern cafe, Temmuz ayında tamamlanarak Karamanlı'ya yeni bir buluşma noktası olacak.
Yorumlar (0)