Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçeyi sevindirecek büyük bir yatırımın müjdesini verdi. Eşeler Mahallesi'nde belediyeye ait bir arsa üzerine 20.000 ton kapasiteli lisanslı depo inşa edilecek. Bu yatırım, ilçenin tarım sektörüne büyük katkı sağlayacak.
Karamanlı Belediyesi'ne ait olan 546 ada 1 parseldeki 5.248,78 m² büyüklüğündeki taşınmaz, 22 Mayıs 2024 tarihinde Suat ATALAY Tarım Ürünleri Lisanslı A.Ş.'ye KDV dahil 10.511.000 TL bedelle satıldı.
Başkan Fatih Selimoğlu, yaptığı açıklamada, "Lisanslı depoculuk için arsa satışı yapıldı. Dev yatırım geliyor. 20.000 tonluk lisanslı depo yapılacak. Karamanlı'mıza, çiftçimize, çevre ilçelerimizdeki çiftçilerimize ve işadamı Sn. Suat Atalay hayırlı olsun. Karamanlı'mız gelişmeye devam edecek." ifadelerini kullandı.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat’ın en işlek arterlerinden Av. Mehmet Ali Kısakürek Caddesi’nde deforme olan kısımları sıcak asfaltla yeniledi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'daki yeni okul projeleri ve devam eden eğitim yatırımlarını açıkladı. İhale tarihleri belirlendi!
Samsun İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras, “Samsun Şehir Hastanemize planlanan yeni tıbbi cihaz yatırımı 100 milyon TL’yi aştı.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)