Burdur / Burdur

Karantinası Biten Söğüt’e Ökte’den Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper’i,Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacanı,Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’ı ziyaret etti. Korona Virüs pandemisinin tüm yurtta etkileri azalmaya başladı.

Karantinası Biten Söğüt’e Ökte’den Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper’i,Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacanı,Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’ı ziyaret etti.

Korona Virüs pandemisinin tüm yurtta etkileri azalmaya başladı. Söğüt Beldesi de bu süreçte 14 gün karantinaya alınmıştı. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte ve Eski Ülkü Ocakları Başkanı Gültekin Oktay, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Söğüt ziyaretinden sonra MHP’li Belediye ziyaretlerini sürdüren MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Çavdır ve Yusufça Belediyesini de ziyaret etti. MHP İl Başkanı Ökte, Söğüt beldesindeki seracılık, domates üretimi ve belediyenin bu süreçteki ekonomik sorunları üzerine bir dizi görüşme yaparak konuşmasının devamında; “MHP İl Başkanlığı olarak bütün gücümüz ile destek vereceğiz.ifadelerini kullandı. Çavdır Belediyesini ziyaret eden MHP İl Başkanı Ökte, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan ile Çavdır’a yapılan yatırımlar ve yapılacak yeni yatırımlar, projeler ve çevre yolunda hafriyat çalışması yapılmakta olan Belediye Hizmet Alanı hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Çavdır Belediye Başkanı Kayacan; “Bu projemiz gerçekleştiğinde yol ekonomisinden en çok yararlanan bir ilçe konumunda olacağız.

Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan; “Ülkenin başına bela olan bu korona virüs sıkıntısında bile belediye olarak hizmetlerimize devam ettik. Yusufçamız adını Gülpempe domatesi ile markalaştırdı. Yusufça Belediyesi olarak önceliğimiz yaşanabilir ve huzurlu bir belde oluşturmak. Bu sebeple TOKİ yerleşkesine 7bin m2 yürüyüş yolu ve oturma alanları oluşturduk. Sayın İl Başkanımız Ökte bizlere her konuda desteğini esirgemiyor. O yüzden müteşekkiriz.” dedi.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

 Söğüt Domates Kültür Festivali Yoğun İlgi Gördü
Etkinlik

Söğüt Domates Kültür Festivali Yoğun İlgi Gördü

Burdur Valisi Ali Arslantaş, 17. Söğüt Domates Kültür Festivalinin açılış törenine katıldı.

30 NİSAN’A KADAR DIŞARIDAN TARIM İŞÇİLERİ SÖĞÜT’E GETİRİLMEYECEK
Yerel Yönetim

30 NİSAN’A KADAR DIŞARIDAN TARIM İŞÇİLERİ SÖĞÜT’E GETİRİLMEYECEK

Dünya'da hızla yayılıp Türkiye'ye de sıçrayan Covid-19 virüsü nedeniyle her geçen gün daha fazla önlem alınıyor, bu gidişle daha fazlası da alınacak gibi görünüyor.

BAŞKAN YURDASİPER 7/24 DEZENFEKTE İŞLEMİ SÜRÜYOR
Yerel Yönetim

BAŞKAN YURDASİPER 7/24 DEZENFEKTE İŞLEMİ SÜRÜYOR

Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper yol süpürme, sabunlu su ile yıkama ve dezenfekte çalışmalarına beldemiz halkı için aralıksız devam ediyor.

MHP’Lİ BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARTMASI
Bölgesel

MHP’Lİ BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARTMASI

MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper, Yusufça Belediye Başkanı …

BAŞSAVCI GÜRDOĞAN ‘DAN SÖĞÜT BELEDİYESİNE ZİYARET
Bölgesel

BAŞSAVCI GÜRDOĞAN ‘DAN SÖĞÜT BELEDİYESİNE ZİYARET

Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Özkan Gürdoğan Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper'i ziyaret etti. Burdur'u yakında tanımak amacıyla gezilerini ve ziyaretlerini sürdüren Başsavcı Dr. Özkan Gürdoğan Burdur'un şirin üretken beldesi Söğüt'ü ziyaret etti. Söğüt …

Başkan Yurdasiper, Söğüt Belediyesi’nde Göreve Başladı
Yerel Yönetim

Başkan Yurdasiper, Söğüt Belediyesi’nde Göreve Başladı

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Çavdır İlçesi Söğüt Beldesi Belediye Başkanı olarak seçilen Ayhan Yurdasiper İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.