Kars’ta ‘Sürü Yöneticiliği Kursu’ sona erdi, kursa katılanlar sertifikalarına kavuştu.
Kars Tarım ve orman Müdürlüğü’nce Hayat Boyu Öğrenme Modülü kapsamında gerçekleştirdiği “Sürü Yöneticiliği Kursu” tamamlandı. Sürü Yöneticiliği kursuna katılan 23 kişi düzenlenen programda Tarım ve Orman Müdürü Enver Aydın’ın elinden sertifikalarını aldı.
Sertifikalarını alan kursiyerler daha sonra desteklemeler ve Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi düzenlenen toplantıda bilgilendirildi. Toplantının ardından program sona erdi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)