Kaş (Kınık) Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Peygamberimiz, İman ve İstikamet" Konulu Konferans Gerçekleştirildi.
Mevlid-i Nebi Haftası Programları kapsamında, Kınık İmam Hatip Lisesinde "Peygamberimiz, İman ve İstikamet" konulu konferans düzenlendi.
Kınık Mahallesi Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu Öğrencilerimizden Bayram Yiğit Uysal'ın okumuş olduğu Kur'an tilavetiyle başlayan program, öğrencilerin okumuş olduğu şiir ve ilahilerle devam etti.
İlçe Müftümüz Sayın Turgut Topaloğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı konferansa, okul idareci ve öğretmenleri, din görevlilerimiz, dernek yöneticileri ve çok sayıda ögrenci katıldı.
Müftü Topaloğlu program sonrası öğrencilere çeşitli hediyeler ve kitap hediye etti.
Eskişehir İnönü İlçesinde Mevlid-i Nebi, Camiler ve Din Görevlileri haftası dolayısıyla program düzenlendi.
Mersin’de Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen sohbet, açık hava konferansı ve ilahi konserini kapsayan etkinliklere yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Antalya Kaş ilçesi Çavdır Mahallesinde " Peygamberimiz, İman ve İstikamet " Konulu Konferans Düzenlendi
Burdur Valisi Türker Öksüz, Mevlid-i Nebi Haftası ve Camiler ve Din Görevlileri Haftası açılış programında yaptığı konuşmada, iman ve istikamet kavramlarına vurgu yaptı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası programları çerçevesinde ziyarette bulunan İl Müftülüğü heyetini kabul etti. Devamı haberimizde...
Burdur’un Bucak ilçesinde “Camiler ve Din Görevlileri ile Mevlid-i Nebi” Haftası dolayısıyla etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Yorumlar (0)