Samsun’un Kavak İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hüseyin Şafak atandı.
Giresun Şebinkarahisar İlçe Emniyet Müdürü iken Kavak İlçe Emniyet Müdürlüğüne tayin olan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Hüseyin Şafak, yeni görevine başladı. Kendisinin daha önce de Samsun il merkezi ve bazı ilçelerinde görev yaptığını belirten Şafak, Kavak ilçesini yakinen bildiğini, ilçe halkının rahat ve huzurlu ortamda yaşamlarını sürdürmesi noktasında çalışacağını söyledi.
Evli olan Şafak’ın 2 çocuk babası olduğu öğrenildi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)