Sıcak havalarda vatandaşa hizmet verebilmek adına çalışma temposunu bir an olsun düşürmeyen Bayburt Belediyesi, kış sezonu yaklaşırken yoğun çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Mahallelerde asfalt uygulamalarına devam eden Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, Tuzcuzade Mahallesinde asfaltlama çalışması gerçekleştiriliyor.
Çalışmaları yerinde takip eden Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, incelemelerde bulunarak, ekiplerden bilgi aldı. Başkan Pekmezci, hummalı çalışma yürüten ekiplere teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.
Bununla birlikte, Fen İşleri Müdürlüğüne ekipler, asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Veysel Mahallesi Aşina Sokak’ta bordür çalışması gerçekleştiriyor.
iha
Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 106'ncı yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Bayburt Belediyesi tarafından çocuk eğlence programı düzenlendi.
Ankara’da yaşayan ancak Bayburt’a hiç gelmemiş Bayburtlular üç günlük bir organizasyonla memleketlerine geldiler.
Hobi amaçlı başladı şimdi siparişlere yetişemiyor
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Yorumlar (2)
Burhan
11 ay önce / 09.08.2023Ne alaka memlekette sıcaklar var agaçlandırma yok.. Agaçlar adına yeşillik adına hiç bir şey yok.. Asfal degil yama yapılıyor.
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla
A.k.
11 ay önce / 08.08.2023Gösteriş yapmayı bırakın artık ne asfaltı ya yollara yama yama vuruyonuz asfaltı tam yapmanız gerekiyo,Bayburttan Gümüşhane sınırına geldik mi gözüm kapalı olsa anlıyorum başka bir şehre geçtiğimizi,Bayburt o kadar oy versin ki bir de Türkiye 1. si oluyo neye lazım bir yol bile göze fazla geliyo üvey evlat gibi memleket
Beğendim 3 | Beğenmedim 0 | Cevapla