Afyonkarahisar Sinanpaşa Kaymakamı Yaşar Artar, Kayadibi ve Nuh köylerini ziyaret ederek, muhtarlardan köylerin ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.
Kaymakam Artar protokol üyeleri ile birlikte Kayadibi ve Nuh köylerini ziyaret etti. Gittiği köylerde köy muhtarları ve sakinleri tarafından karşılanan Artar vatandaşların ihtiyaçları ve sorunları hakkında bizzat kendilerinden bilgiler aldı. Artar köy sakinlerinin ihtiyaçlarını muhtarlara işbirliği içinde çözeceklerini belirterek ziyareti sonlandırdı. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)