Burdur / Çeltikçi

Kaymakam İsmail Demirtaş Çeltikçi'ye Veda Etti

2021 Haziran ayında Çeltikçi ilçesinde göreve başlayan Demirtaş, İbradi İlçesine atanması nedeniyle Çeltikçi'den ayrıldı.

Kaymakam İsmail Demirtaş Çeltikçi'ye Veda Etti

Çeltikçi İlçe Kaymakamı İsmail Demirtaş, 23 Haziran 2021'de geldiği Çeltikçi'den 12 Ağustos 2022 tarihinde yayımlanan kararname ile Antalya İbradi ilçesine atandı.

13 Ay görev yaptığı Burdur'un Çeltikçi ilçesinde çalışmalarıyla halkın gönlünü kazanan Kaymakam İsmail Demirtaş'ın ilçeden ayrılışının ardından Kuzköy Muhtarı İsmail Çetin duygulandıran bir mesaj yayımladı.

Türkiye'de Süper Vali olarak tanınan Recep Yazıcıoğlu'nun yaşamına dikkat çeken Muhtar İsmail Çetin, Kaymakam İsmail Demirtaş'ın sanki ondan bayrağı devralmış gibi vatan, millet sevgisiyle hizmet ettiğini vurguladı.

Muhtar Çetin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Kişiliği, görev yaptığı yerlerde halka olan yakınlığı, fikirleri ve görüşleri nedeniyle süper vali olarak adlandırılan merhum Vali Recep Yazıcıoğlu’nu yediden yetmişe bilmeyenimiz yoktur. 

Merhum Süper Vali Recep Yazıcıoğlundan sanki bayrağı devralmış gibi Vatanını, Milletini seven, halka pozitif yaklaşımı, bilgi beceri ve çalışkanlığı ile Çeltikçi İlçesi ve Köylerinde yaşayan vatandaşların gelir seviyesini yükseltecek araştırmalar yapan, projeler üreten, yol gösteren ve destekleyen, bilhassa gençlerle, çocuklarla, yaşlılarla ve yardıma muhtaç vatandaşlarla yakından ilgilenip ziyaretler yapan, onlarla vakit geçiren, vatandaşların sevgisini kazanan çözüm odaklı bir idareci olarak tanınan temsil ettiği makamı layıkıyla yapan 23.06.2021 tarihinde Çeltikçi İlçe Kaymakamı olarak atanan 12.08.2022 tarihinde valiler kararnamesi ile Antalya İbradı İlçe kaymakamlığına atanan ve bugün itibari ile Çeltikçi İlçesinden vatandaşların sevgi gösterisi ile ayrılan Kaymakam Sayın İsmail Demirtaş’a bundan sonraki hayatında başarılar dileriz… 

Çeltikçi İlçesine ve Köylerine iz bıraktınız…

Yolunuz açık her şey gönlünüzce olsun… " ifadelerini kullandı.

Kaymakam İsmail Demirtaş Kimdir ?

Mersin'in Silifke ilçesinden olan Kaymakam İsmail Demirtaş ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamasının akabinde lisans eğitimine Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde başladı. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde lisans eğitimini tamamlayarak mezun olan Demirtaş, Hazine ve Maliye Bakanlığının açmış olduğu Vergi Müfettiş Yardımcılığı sınavını kazanarak memuriyet hayatına başladı.

2018 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap eden Demirtaş, Karaman Valiliğinde İl Merkez Stajını, Adana/Kozan ve Hatay/Belen Kaymakamlıklarında Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Niğde/Çamardı, Konya/Emirgazi, Osmaniye/Toprakkale'de Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

Kaymakamlık kursunu başarılı bir şekilde tamamlayan Demirtaş, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 23.06.2021 tarih ve 9450 sayılı yazısı ile 25.06.2021 tarihinde Çeltikçi Kaymakamı olarak görevine başlamıştır.

Son olarak Kaymakam İsmail Demirtaş, 12.08.2022 tarihinde valiler kararnamesi ile Antalya İbradı İlçe kaymakamlığına atandı.

Evli ve bir kız çocuk babası olan Demirtaş, Çeltikçi ilçesine veda etti.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Afyon'da Jandarma ele geçirdiği 2 bin 790 kök keneviri elleri ile tek tek söktü
3. Sayfa

Afyon'da Jandarma ele geçirdiği 2 bin 790 kök keneviri elleri ile tek tek söktü

Afyonkarahisar’da jandarma ekipleri son yılların en büyük uyuşturucu operasyonlarından birine imza atarken, ekipler dron ve eğitimli köpeklerle yaptıkları uyuşturucu operasyonunda sazlıkların arasına ekilmiş 2 bin 790 kök kenevir ve 15 kilo 450 gram esrar ele geçirdi.

Sivrihisar Belediyesi Halk Günü düzenledi
Bölgesel

Sivrihisar Belediyesi Halk Günü düzenledi

Sivrihisar Belediyesi tarafından, yapılan çalışmaları anlatmak ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için Halk Günü düzenledi.

4 yıl 2 ay hapis cezasıyla aranan şahıs tutuklandı
3. Sayfa

4 yıl 2 ay hapis cezasıyla aranan şahıs tutuklandı

Afyonkarahisar’da kasten yaralamam suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasıyla aranan şahıs jandarmanın takibi ile yakalandı.

Nilüfer Belediyesi ilçeye daha çok kreş kazandırıyor
Bölgesel

Nilüfer Belediyesi ilçeye daha çok kreş kazandırıyor

Nilüfer Belediyesi, açtığı kreşlerle modern eğitim imkanı sağlarken, bu yıl ilçeye 6 yeni kreş daha kazandırmayı planlıyor.

Afyonkarahisar'da 4 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranan şahıs yakalandı
3. Sayfa

Afyonkarahisar'da 4 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranan şahıs yakalandı

Afyonkarahisar’da 4 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranan şahıs jandarma tarafından Emirdağ ilçesinde yakalandı. Detaylar haberimizde

Kamış Gölü bilinçsiz sulama sebebiyle tamamen kurudu
Bölgesel

Kamış Gölü bilinçsiz sulama sebebiyle tamamen kurudu

Bir zamanlar onlarca çeşit kuş türüne ev sahipliği yapan Kamış Gölü kuraklık ve bilinçsiz sulama nedeniyle tamamen kurudu. Flamingolar başta olmak üzere birçok kuş türüne ev sahipliği yapan gölde şimdi köylüler traktörle geziyor.