Melikgazi Belediyesi’nin düzenlediği, Açık Hava Sinema Günlerinde animasyon filmi “Tay”ın gösterimi ile hem çocuklar hem de aileler keyifli bir yaz akşamı geçirdiler.
Açık hava sineması etkinliğinin devam edeceğini ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazili vatandaşlarımızın kültürel ve sosyal etkinliklerden mahrum kalmaması için gayretle çalışıyoruz. Melikgazi’miz kültürün, sanatın, sosyal yaşamın merkezidir. Yaz akşamlarının tadı Melikgazi’mizde bir başka güzel oluyor. Her yıl düzenlediğimiz Açık Hava Sinemamız büyük beğeni ve takdir topluyor. Ailecek tüm vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Çocuklarımız aileleri ile birlikte pamuk şeker yediler, maskotlarımızla doyasıya eğlendiler ve patlamış mısır eşliğinde keyifli bir filmin tadını çıkardılar. Vatandaşlarımızın keyifli bir yaz geçirmesi ve mutlu olması için haftada 2 defa bu etkinliğimiz devam edecek. 21 Temmuz’da ise İsa Yusuf Alptekin Parkında saat 20.30’da düzenleyeceğimiz açık hava sinemamıza bekleriz" dedi. İHA
Elazığ’da Hoca Hasan Hamam Müzesi teras alanında düzenlenen ‘Açık Hava Sinema Günleri’ vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Giresun İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında yaz tatilini yaylada geçiren çocuklar açık hava sinemasıyla buluşuyor.
Burdur Belediyesi'nin Açık Hava Sinema Günleri kapsamında, Tamer Ölmez ve Nazan Kesal'ın başrollerini paylaştığı "Hayatla Barış" filmi 24 Temmuz'da ücretsiz olarak gösterime girecek. Detaylar için tıklayın!
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde açılan Gençlik Merkezi ‘Açık Hava Sinema Etkinliği’ ile tüm gençleri buluşturdu.
Kars’ta Tarık Akan ve Şerif Sezer’in başrollerini oynadığı ''Deli Deli Olma'' filmi ev sahipliği yapan ve günümüzde kafe olarak kullanılan tarihi değirmen vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
Yorumlar (0)