Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bu yıl 44’üncü kez kapılarını açan dünyanın en önemli turizm fuarları arasında yer alan WTM Londra Turizm Fuarı’nda Kemer standına büyük ilgi olduğunu söyledi.
Yaptığı ikili görüşmelerle Kemer’i en iyi şekilde tanıtmaya devam eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer standına gelen misafirlere Kemer tanıtımıyla ilgili broşür ve kitapçık veriyor.
Başkan Topaloğlu, Londra Fuarı’nda Kemer standını ziyaret eden Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Kaan Kavaloğlu ile de bir görüşme yaptı. Kavaloğlu ile yapılan görüşmede, Kemer’in pazar çeşitliliğinin artırılmasına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.
Başkan Topaloğlu, Kemer’in önemli turizm destinasyonları arasında yer aldığını belirterek, “Kemer’in marka değerini artırmak için Londra Turizm Fuarı’nda ikili görüşmelerimize devam ediyoruz. İlçemize gelen İngiliz misafir sayısını daha yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz. Fuar alanında da buna yönelik çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyoruz. İngiliz pazarında Kemer’imizin çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız. Kemer standımıza olan ilgiden oldukça memnunuz” dedi.
Başkan Böcek, WTM Londra Turizm Fuarında Antalya’yı tanıtıyor
Ağrı'da 3. sınıftan sonra bir daha okula gidemeyen Nihat Adıgüzel, iş yerindeki boş zamanlarını değerlendirerek bilgisayarın başında öğrendiği İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor. Adıgüzel, azmiyle görenleri hayran bırakırken, çocuklarına da İngilizce derslerinde yardımcı oluyor.
Merkezefendi Belediyesi tarafından 18 yaş üzeri vatandaşlar için ücretsiz A1 seviye İngilizce kursu verilecek.
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) ile BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi’ne Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından lisedeki hazırlık sınıfı öğrencilerine “Yabancı uyruklu eğitmenler ile etkileşim ve iletişim” konulu eğitim düzenlendi.
Manisa'da Milli Eğitim Projeleri arasında bulunan 'Her Yerde İngilizce' projesi kapsamında düzenlenen Manisa Scores in Kahoot yarışması Sarıgöl'deki ortaokulların 6. ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik yapılarak ilçe birincileri belirlendi.
İngiliz Kidby çifti, 1924 model Bean marka klasik otomobilleri dünya turuna çıktı.
Yorumlar (0)