Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Başkan Hakan Tütüncü yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
Kıymetli Basın mensupları;
Yerel basınımız başta olmak üzere gazetecilik mesleğine emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.
Sizler zor şartlar altında, gece gündüz demeden meslek aşkı ile büyük bir emeği ortaya koymaktasınız. Hayatın her alanında kamuoyunu doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilendirmek adına önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktasınız.
Toplumun doğru ve tarafsız haber alma hakkını temin etmek adına özveriyle çalışan gazetecilerimize başarılar diliyor, ebediyete irtihal etmiş basın mensuplarımızı da rahmetle yad ediyoruz.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde başta Antalya'daki basın çalışanlarımız olmak üzere, ülkemizdeki tüm basın mensuplarımızın bu mutlu gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Antalya'nın Altın Çağı Kapıda! Tütüncü Manavgat'ta Coşkuyla Karşılandı Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Manavgat'ta düzenlenen mitingde Antalya'ya hizmet damgası vuracaklarını söyledi.
Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Otogarlar bir şehrin aynasıdır. Antalya Büyükşehir’de otogar kararlarını birlikte ve beraberce alacağız.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 15 yıldır birlikte görev yaptığı Kepez Belediyesi çalışanlarına iftar yemeği ile veda etti.
Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya'yı altın çağına ulaştıracak projeleri arasında hayvancılığa da önemli bir yer verdi.
Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Antalya'nın her bir köşesini karış karış dolaşan Tütüncü, "Bekle Bizi Antalya... Hizmet için geliyoruz" dedi.
Döşemealtı'nda düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelen Tütüncü, "Antalya'mızın önüne yepyeni bir geleceğin kapılarını açacağımız günler artık çok yakın..." dedi.
Yorumlar (0)