Kepez Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı altyapısında yetişen Mehmet Efe Şen,Türkiye Grup Birinciliği Şampiyonasında 44 kiloda altın madalya kazandı.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı altyapısında yetişen Mehmet Efe Şen, Kuşadası’nda düzenlenen 12-13 Yaş Arası Grup Birinciliği Müsabakalarında altın madalya getirdi. Geçen yıl serbestte 2 kez Antalya ikincilik madalyası alan, ardından 48 kilo grekoromende Türkiye Şampiyonu olan 12 yaşındaki Şen, gelecekte Türkiye'yi uluslararası müsabakalarda temsil edecek.
Antrenman yapmadığı günlerde spor aletleri olan parklarda şınav ve mekik hareketleri yapıp koşan Şen, kendini bu spora adadı. Sporcusunun gelecek vaat ettiğini vurgulayan antrenörü Meral Kaya, “Sporcum Şen, bu sporu tutkuyla yapıyor. Disiplinli çalışmaya devam ettikçe güzel bir güreş kariyeri onu bekliyor” dedi.
Eskişehirli Eda Nur Tulum İzmir’de katıldığı müsabakada 400 metre Gençler kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu.
Eskişehirli Eda Nur Tulum İzmir’de katıldığı müsabakada 400 metre Gençler kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu.
Denizlili 6 yaşındaki Toprak Çınar Çon, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun İstanbul’da düzenlediği Türkiye birinciliği yarışmasında Sportif Salsa Solo Erkek kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) öğrencisi Irmak GÖKER ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ elde etmeyi başardı.
Konya'da yapılan minder güreşlerinde, U-23 yaş grubunda ve 70 kilo kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Keşlik Mahallesi'nden Yasin Yeşil, Karacabey'in gururu oldu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda 69 kg'da birinci olan Hüseyin Gökhan Algül'ü ziyaret ederek malzeme desteğinde bulundu.
Yorumlar (0)