Kırıkkale’de iki otomobilin kavşakta çarpışması neticesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Kaza, Bağlarbaşı Mahallesi 787. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, F.Ş. (40) idaresindeki 71 AAP 798 plakalı Peugeot marka otomobil ile A.A. (25) idaresindeki 71 AAE 371 plakalı Ford marka otomobil kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle otomobillerden biri su kanalına savruldu. Kazada, sürücüler ile yolcu M.T. (18) yaralandı. Çevredeki vatandaşların durumu, 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Yaralılar, olay yerine gelen sağlık görevlilerince yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Kazada kullanılamaz hale gelen otomobiller ise çekiciyle otoparka götürüldü.
Kazaya ilişkin inceleme başlatıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde Havuzlu kavşakta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde kahveler mevkii gelmeden kavşakta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...
Karaman’da minibüsün kavşakta bekleyen motosiklete arkadan çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.
Burdur’da kavşağa kontrolsüz giren aracın çarptığı otomobil taklalar atıp metrelerce sürüklendi. İki aracın sürücüsü de yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur haber! Burdur'un Bucak ilçesinde 1 araç ve otomobilin karıştığı trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)