Türk Kızılay’ı Ağrı şubesi, köy köy dolaşarak gıda yardımı yapıyor.
Türk Kızılay’ı Ağrı Şubesi gönüllüleri, Kızılay’ın geleneği olan gıda yardımlarını sürdürmeye devam ediyor. Şehir merkezinde yapılan yardımların yanısıra ilçelerede ulaşan Kızılay Ağrı Şubesi gönüllüleri, Diyadin ilçesine gitti. İlçeye bağlı köylere ulaşan gönüllüler kapı kapı dolaşarak gıda kolilerini teslim etti. Çocuklarla da bir araya gelen gönüllüler, onlarla oyunlar oynayıp atıştırmalık ikram etti.
Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde ikamet eden çocukları olmayan 55 yaşındaki bir çift, tüm varlıklarını Kızılay'a bağışlayarak yürekleri ısıttı.
Türk Telekom ve Kızılay arasında gerçekleştirilen iş birliğiyle, deprem bölgesindeki öğrenciler için eğitim ve teknoloji desteği devam ediyor. T
Mardin Valiliği ve Türk Kızılay iş birliğinde “Birbirimize Candan Bağlıyız Mardin” sloganıyla düzenlenen geleneksel kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük destek verdi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Türk Kızılay Genel Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Türk Kızılay Bolu Şubesi gönüllüleri Huzurevi’nde kalan kadınların ‘Anneler Günü’nü kutladı.
Türk Kızılayı Düzce Şubesi Kadın Kolları Yönetimi, Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları çatısı altında, kursiyerlerin de desteği ile kan damlası anahtarlık üretiyor.
Yorumlar (0)