Burdur’un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde 13.00 ile 15.00 saatleri arasında Belde Belediye Başkanı İlkay Güngör, okul müdürü Hüseyin Sağlam ve öğrenciler ile birlikte Jandarma ekiplerince”Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla eylem yapıldı.
Bugün Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan eyleme Kızılkaya beldesi de katıldı. Belde Jandarma ekiplerince ” Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” broşürlerini dağıtarak trafik kuralları anlatıldı ve şoförler dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör öğrencilerle birlikte sürücülere tavsiyeler ve uyarılarda bulunarak kavşak giriş ve çıkışlarında, yaya ve okul geçitlerinde yavaşlamak ve yayalara geçiş hakkını vermek zorunda olduklarını hatırlattı.
İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” farkındalık etkinliği Bucak’ta yapıldı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesi'nde MHP'nin belediye başkan adayı olarak İlkay Güngör seçildi. Detaylar için hemen tıklayın!
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'ya düzenlediği ziyaretlerde beldeye yatırım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, belde merkezindeki ana güzergahın asfaltlanması için kazı çalışmalarının başladığını duyurdu.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde, Cumhuriyetin 100. yılı düzenlenen etkinliklerle büyük coşku ile kutlandı. Kutlamalara belde halkı yoğun katılım gösterdi.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, seçim vaatlerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. İşte detaylar...
Yorumlar (0)