Kızılkaya'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 2024 seçim çalışmalarına start verdi. Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışıyla birlikte CHP Kızılkaya Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar'ın çalışmalarını yürüteceği Seçim Koordinasyon Merkezi coşkuyla açıldı.
CHP Kızılkaya Belediye Başkan Adayı'nın Şeref Coşar olarak belirlenmesinin ardından Şeref Coşar, seçim çalışmalarına başlamıştı. Dün Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yapan Şeref Coşar, açılış konuşmalarının ardından Belediye Meclis Üyesi adaylarını da açıkladı. Canlı yayınımızın altında belediye meclis üyesi adaylarını da bulabilirsiniz... Tüm Liste aşağıda...
Şeref Coşar
1-Mustafa Özmen
2-Halil Motor
3-Süleyman Turhan
4-Ahmet Duman
5-Yusuf Şener
6-İsmail Karaboğa
7-Ahmet Kaya
8-Ayhan Motor
1-Bülent Sağlam
2-Lütfi Ölmez
3-Mustafa Işık
4-Özgür Aykul
5-Hasan Çiçek
6-Halil Ak
7-BekirAsrav
8-Yıldız Yavuz
1-Halil Asrav
CHP Kızılkaya Belde Başkanlığı tarafından 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programları kapsamında çelenk konuldu.
CHP Kızılkaya Belde Başkanlığından, Kızılkayalı vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için güzel hareket geldi.
Wushu Kung Fu Federasyon Başkanı Abdurrahman Akyüz, Özcan Ulupınar’ı Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret etti.
Antalya Elmalı'da 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı'nın adayı Ali Gökçe'nin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Yoğun katılımın gerçekleştiği açılışta Ali Gökçe, Elmalı'ya hizmet etmek için büyük bir arzu duyduğunu ve 31 Mart'ta zafer kazanarak Elmalı'yı daha güzel bir geleceğe taşıyacağına dair söz verdi.
Antalya Elmalı'da Cumhur İttifakı'nın seçim ofisi coşkulu bir miting havasında açıldı. Açılışa AK Parti ve MHP'nin il ve ilçe teşkilatları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Konuşmalarda Elmalı'ya hizmet için Cumhur İttifakı'nın hazır olduğu vurgulandı.
CHP Antalya Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, partililer ve yerel yöneticilerle Kepez Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında bir araya geldi. Kocagöz, dayanışma içinde çalışarak Kepez'i dönüştürmeyi ve geleceğe umutla bakmayı hedeflediklerini belirtti.
Yorumlar (0)