Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, yerel seçimlerin ardından ilçede teşekkür konseri düzenleyecek.
Başkan Arıcı, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde kendisine destek olan hemşerilerine teşekkür etmek için 21 Nisan Pazar akşamı Koçarlı Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek olan Gamze Dursun konserine tüm hemşerilerini davet etti. Mazbatasını almasının ardından Belediye binası önünde vatandaşlara konser sözü veren Başkan Arıcı sözünü tutarak Koçarlı halkını eğlenceli bir konser ile buluşturacak. Koçarlı Cumhuriyet Meydanı’nda 21 Nisan Pazar Günü, saat 20.30’da düzenleyecekleri ve şarkıcı Gamze Dursun’un sahne alacağı konsere tüm vatandaşları davet eden Arıcı, “Ne diyorsak o. ‘Kazanıyoruz’ dedik kazandık. Benimle beraber kadınlar kazandı, çocuklar kazandı, tüm Koçarlı kazandı. Bu vesile ile pazar günü 20.30’da 'Özgür'leşen Koçarlı’yı hep beraber kutlayalım. Cumhuriyet Meydanı’nda tüm halkımızla buluşalım” ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)