Burdur Valisi Türker Öksüz, merkeze bağlı Kökez Köyü'nde Çağlar Ailesine ait Kökez Süt İşletmesini ziyaret etti. Vali Öksüz, işletme yetkililerinden bilgi alarak, başarılı çalışmaları dolayısıyla aile fertlerini tebrik etti.
VALİ ÖKSÜZ'DEN KÖKEZ SÜT İŞLETMESİNE ZİYARET EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ÇAĞLAR AİLESİNİ TEBRİK ETTİ
Burdur Valisi Türker Öksüz, merkeze bağlı Kökez Köyü'nde Çağlar Ailesine ait Kökez Süt İşletmesine ziyarette bulundu.
Aile işletmesi olarak faaliyet gösteren günlük 1,5 ton süt üretiminin yanı sıra, ürettikleri tüm sütü kendi tesislerinde işleyerek Kökez markasıyla yoğurt, peynir ve tereyağı üretimi ile katmadeğere dönüştüren Çağlar Ailesi'nin tesislerini gezen Vali Öksüz incelemede bulunarak, işletme yetkilisi Musa Çağlar'dan bilgi aldı.
Tesisler, ürünler ve üretim süreçleriyle ilgili kapsamlı bilgi alan Vali Öksüz, aile fertlerini tebrik ederek, başarılı çalışmaları dolayısıyla kutladı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Şehit Ast. Çvş. Uğur Dülger'in Mahmudiye Işıklar Mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve Başsavcı Vekili İsa Tuncay, Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında yaralanan polis memuru Hasan Keskin'i tedavisinin devam ettiği Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Halk Eğitimi Merkezinin toplumun her kesimine hitap eden eğitim programları ile önemli bir hizmet sunduğunu ifade etti.
Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği (TYAB) Yönetim Kurulu Başkanı Miktat Olgun, Gaziantep'in Araban İlçesi Ziraat Odası Başkanı Hasan Altun'u ziyaret etti.
AK Parti Burdur heyeti, İl Başkanı Mustafa Özboyacı liderliğinde Isparta'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Detaylar ve açıklamalar burada!
Yorumlar (0)