Antalya

Konyaaltı'nın minikleri 23 Nisan’ı kutladı

Konyaaltı Belediyesi kreşlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları başladı.

Konyaaltı'nın minikleri 23 Nisan’ı kutladı

Konyaaltı Belediyesi kreşlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları başladı. Kreşlerde eğitim gören minik öğrenciler birbirinden farklı etkinliklerle Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.


Konyaaltı Belediyesi kreşlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları coşkuyla başladı. Hurma, Gürsu ve Toros Kreş ve Gündüz Bakımevlerinde eğitim gören minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen ve bu yıl 104’üncüsü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minikler eğlenceli aktivitelerle bayram coşkusunu doyasıya yaşadılar.


RENKLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI


Toros Mahallesi’nde yer alan spor tesisinde 23 Nisan kutlamaları saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Toros Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler sırayla birbirinden farklı gösterilerini yaptı. Alkışlar eşliğinde gösterilerini yapan minikler renkli görüntülere sahne oldu. Balon gösterilerinin yapıldığı Gürsu Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki miniklerin mahallede yaptıkları 23 Nisan kortej yürüyüşü ise ilgi gördü. Minik öğrencilerden Göktürk Gür, “Atatürk bize 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı armağan etti. Teşekkür ederim” dedi. Öğrencilerden Derin Dalgıç ise ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkür ederek, “Atatürk 23 Nisan bayramını bizlere armağan etti. Çok mutluyuz” dedi.
Konyaaltı Belediyesi’nin Uncalı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde ise kutlamaların 22 Nisan Pazartesi günü yapılacağı bildirildi.

Konyaaltı'nın minikleri 23 Nisan’ı kutladıKonyaaltı'nın minikleri 23 Nisan’ı kutladı

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bu ilçenin bebekleri çok mutlu
Yaşam

Bu ilçenin bebekleri çok mutlu

Türkiye’de ilk kez Konyaaltı Belediyesi tarafından hizmete açılan Bebek Parkı vatandaşlar ve minikler tarafından yoğun ilgi görüyor. Devamı haberimizde..

Minik öğrenciler yeni yılı kutladı
Bölgesel

Minik öğrenciler yeni yılı kutladı

Konyaaltı Belediyesi Kreş Müdürlüğü’ne bağlı kreşlerde ve Bebek Parkı’nda, çocuklar için yılbaşı eğlencesi düzenlendi.

Bucak'ta Çocuklar Ziraat Odası Başkanlığı Koltuğuna Oturdu!
Bölgesel

Bucak'ta Çocuklar Ziraat Odası Başkanlığı Koltuğuna Oturdu!

Bucak Ziraat Odası'nda her yıl olduğu gibi bu sene de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Bu yılki kutlamalarda Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'in makam koltuğuna çocuklar oturdu.

Bucak'ta 3 genç 23 Nisan'da belediye başkanı oldu
Bölgesel

Bucak'ta 3 genç 23 Nisan'da belediye başkanı oldu

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 3 genç öğrenciye teslim etti. Detaylar haberimizde...

Bucak Belpaş Petrolleri 23 Nisan'ı Çocuklarla Coşkuyla Kutladı!
Bölgesel

Bucak Belpaş Petrolleri 23 Nisan'ı Çocuklarla Coşkuyla Kutladı!

Bucak Belediyesi BELPAŞ Petrolleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Lukoil Merkez, Moil Otogar ve Moil Şirlek istasyonlarında coşkulu etkinliklerle kutladı. Çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatan BELPAŞ, 23 Nisan ruhunu yaşattı.

23 Nisan'da Bucak'ta Minik Ela Kaymakam Oldu!
Bölgesel

23 Nisan'da Bucak'ta Minik Ela Kaymakam Oldu!

Bucak Kaymakamı Bayram Gale, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda koltuğunu Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4/D sınıfı öğrencisi Ela Göral'a devretti.