Antalya / Korkuteli

Korkuteli MHP Delegeleri Yeniden Medine Yapılmışev dedi

KORKUTELİ MHP’DE BAŞKAN YAPILMIŞEV GÜVEN TAZELEDİ.

Korkuteli MHP Delegeleri Yeniden Medine Yapılmışev dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanlığı’nın Olağan Kongresi’ne tek liste aday olarak giden mevcut başkan Av. Medine Yapılmışev güven tazeledi. 353 oy alan mevcut başkan Yapılmışev yeniden başkan seçildi.
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanlığı’nın Olağan Kongresi, Recep Gürbüz Kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’ın da katıldığı kongrede, divan başkanlığını MHP Kepez Büyükşehir meclis üyesi Ali Baki Sarıca, 23. Dönem milletvekili Hüseyin Yıldız, MYK üyesi Özgür Bayraktar, kadın kolları il başkanı Ayça Sezer Naz, il sekreteri Onur Temel yaptı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kongreyle ilgili gönderdiği mesaj okundu.

Kongrenin açılış konuşmasını ise MHP Antalya İl Bakanı Hilmi Durgun yaptı.
Kongreye katılan partililere ve vatandaşlara teşekkür eden Başkan Durgun, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.
Kongreleri coşkulu bir katılımla, kurallara riayet eden bir sorumluluk ve dava ahlakıyla gerçekleştirdiklerini kaydeden Durgun, dünyada ve Türkiye’de etkisini sürdürmekte olan Covid-19 salgını nedeniyle Korona virüse karşı alınan tedbirlerle birlikte sosyal mesafe kuralına uymaya özen gösterildiğini belirtti. Kongreleri “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” şiarı ile gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini bildiren Durgun, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajını da partililere bizzat kendisi iletti.
Ardından kongreye katılanlara hitap eden MHP Korkuteli İlçe Başkanı ve tek aday olan Medine Yapılmışev,“7 Temmuz 2017 tarihinde Liderimiz, Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli Bey’in emirleri ile atandık. Atama öncesi gelişen süreç itibarıyla vazifemizin zor ve meşakkatli olduğunu biliyorduk. Zira 4 dönemdir üç hilal sancağını dalgalandırdığımız bir ilçede; partimiz üzerinde türlü tuzakların kurulduğu, yereldeki en üst makamdan partililerimize karşı baskı ve tehditlerin yapıldığı, yine aynı makamdan Lidere ve partimize ihanetin aleni gerçekleştiği sancılı bir dönem yaşamaktaydık. Öyle ki; Antalya genelinde maalesef İhanetin Merkezi konumuna gelmiştik. İhanetin kurucuları tarafından, Liderimiz ve partimiz hakkında olumsuz propaganda zirve yapmıştı. Teşkilatımız kapalı- dava arkadaşlarımızda ümitsizlik had safhadaydı.
Unuttukları ise şuydu; Yıllardır “Korkuteli Ovası- Bozkurtlar Yuvası” denilen, milliyetçilik ruhunun şehrimizdeki timsali olan ilçemizde; Bozkurtlar Liderini yalnız bırakır mıydı? Elbette hayır? Öncelikle vazifeye; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiyi Genel Merkezimizde ziyaret etmekle başladık.
Sayın Genel Başkanımızın bizlere talimatı açık ve netti. “Evlatlarım Sırtımdaki Hançeri Korkuteli’nde Çıkartın Atın”
Bizler Ocaklarda Ant içmiştik. Liderimize, davamıza, teşkilatımıza, Aziz Milletimize, Devletimize, Bayrağımıza, Kuranımıza olan sadakatimizi ve bağlılığımızı hiç bir vakit sorgulatmadık. Bundan sonra da sorgulatmayacaktık.
Bu şuurla gerçekleştirdiğimiz 1, 5 yıllık teşkilat çalışmamız ve 8 aylık yerel seçim çalışmamız; Rabbime sonsuz hamt ve şükürler olsun ki 31 Mart 2019 gecesinde Zaferle Sonuçlandı. Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayımız Ömer İşlek ile birlikte çıktığımız 31 Mart yerel seçimlerinde, olağanüstü bir yerel Seçim çalışması sonucunda Belediye Başkanlığını kazandık. Bu itibarla Korkuteli Belediyesinde beşinci dönem- üç hilal sancağını dalgalandırmak yöneticisi olduğumuz teşkilatımıza nasip oldu.
En önemlisi Genel Başkanımızın Emirlerini Yerine Getirmenin Onuru Da Teşkilatımıza nasip oldu. Bu vesileyle; bu önemli başarıda emeği geçen, başta Antalya milletvekilimiz Abdurrahman Başkan olmak üzere Cumhur İttifakının tüm kıymetli milletvekillerine, Cumhur İttifakının il ve ilçe teşkilatlarında görevli tüm yönetici arkadaşlarıma, teşkilat görevi olmasa da bu uğurda gönüllü olarak çalışan tüm Cumhur İttifakı Gönültaşlarıma ve tabiî ki birlikte çalışmaktan onur duyduğum teşkilatımızın tüm birimlerinde canla başla çalışmış tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Son olarak partimizin Üretken Belediyecilik düsturu gereği; seçildiği günden bugüne kadar seçim projelerinin tamamına yakınını 18 ayda tamamlayan, çalışkan Belediye Başkanımız Ömer İşlek beye teşekkür ediyorum.
Daha sonra yapılan seçimde 353 delege oy kullandı. 353 delegenin oyunu alan mevcut başkan Medine Yapılmışev yeniden seçildi.MHP KORKUTELİ YENİ YÖNETİMİ


MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev’in yönetiminde Hikmet Belik, Mehmet Çelik, Ahmet Boz, İsmail Küçük, Mustafa Güzel, Yusuf Kukul, Özgür Sabancı, Aziz Kolan, Halit Yıldırım, Hüseyin Delikahyaoğlu, Hülya Esen, Bülent Deviren, Ali Tekin, Selçuk Kızıl, Eyüp Akçayır, Ali Bakacak, Osman Şahin, Şükrü Kasap yer aldı.


MHP Korkuteli İlçe Başkanlığı'nın Olağan Kongresine

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, eski Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, MHP il ve ilçe yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, belediye meclisi üyeleri ve delegeler katıldı.

ADEM DURMAZ KORKUTELİ

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

MHP Antalya Milletvekili Adayları Sahada
Yaşam

MHP Antalya Milletvekili Adayları Sahada

MHP Milliyetçi Hareket partisi Antalya Milletvekili Adayları Mustafa Aksoy , Hayati Peker ve Av. Serkan Öztürk Korkuteli İlçesinde

BDDK'nın başına Şahap Kavcıoğlu atandı
İş Dünyası

BDDK'nın başına Şahap Kavcıoğlu atandı

Merkez Bankası Başkanlğı'na Hafize Gaye Erkan'ın atanması sonrası görevden alınan Şahap Kavcıoğlu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun başına getirildi.

Merkez Bankasının yeni başkanı Dr. Hafize Gaye Erkan
İş Dünyası

Merkez Bankasının yeni başkanı Dr. Hafize Gaye Erkan

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'na (TCMB) atanan ilk kadın başkan Dr. Hafize Gaye Erkan, oldu.

Isparta Valisi Aydın Baruş Balkan Şampiyonunu Ağırladı
Spor

Isparta Valisi Aydın Baruş Balkan Şampiyonunu Ağırladı

Vali Baruş Balkan Şampiyonunu Ağırladı Isparta Iyaş Selçuklu Ortaokulu öğrencisi Melih Tarık Naimoğlu, 27. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonasında 11 ülke ve 42 sporcu arasından puan vermeden tüm rakiplerini yenerek 11 yaş erkekler 35 kg kumite kategorisinde Balkan şampiyonu oldu.

Burdur İtfaiyesi Gölhisar’ı yalnız bırakmadı
Bölgesel

Burdur İtfaiyesi Gölhisar’ı yalnız bırakmadı

Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Gölhisar ilçesinde yaşanan sel nedeniyle desteğe gitti. Başkan Ercengiz, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Alkollü turist taksiden atlayıp midibüsün altında kaldı
3. Sayfa

Alkollü turist taksiden atlayıp midibüsün altında kaldı

Antalya’nın Serik ilçesinde iddiaya göre yabancı bir turist alkollü bir şekilde seyir halindeki taksiden atladı. Rus uyruklu turist, arkasından gelen midibüsün çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.