Bucak Karayvatlar Mahallesi'nde Muhtar Mehmet Ergit tarafından düzenlenen aşure etkinliğine Bucak Kaymakamı, Belediye Başkanı ve birçok vatandaş katıldı. Birlik ve dayanışma pekiştirildi.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Muğla’nın Seydikemer ilçesi Karadere İlkokulu tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında "Geleneksel Aşure Etkinliği” düzenlendi.
Gölhisar Fen Lisesi, geleneksel olarak düzenlediği Aşure Şenliği'nin bu yıl dokuzuncusunu gerçekleştirdi. Şenliğe öğrenciler, veliler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Kuzköy, 27 Ağustos'ta 5. Kültür Sanat ve Gençlik Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Ünlü sanatçılarla unutulmaz anlar yaşanacak.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Adana Şubesi’nce düzenlenen aşure etkinliğinde, barış ve kardeşlik mesajları verdi.
Yorumlar (0)