HASAT ÖNCESİ ARAZİ VE BAHÇE YOLLARI YAPILDI
Korkuteli’ne bağlı Küçükköy mahallesinde hasat öncesi arazi ve Bahçe yolları Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı.
Küçükköy Mahalle muhtarı Eyüp Çetmi, “Küçükköy mahallemizde yağmurlarla bozulan arazi ve bahçe yollarını Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü greyderlerle çalışma yaptık. Çalışmalar onunda bozulan yollar düzeltildi. Başta Korkuteli belediye başkanı Saniye Caran Başkanımıza, Ayrıca Hasan Can Caran Başkanımıza ve Fen İşleri Müdürü Ahmet Yavaşlar’a müdürümüze çalışma ekibine teşekkür ederim” dedi.
Korkuteli Belediyesi tarafından POMEM hazırlık kursuna katılan 7 adaydan 4'ü polislik sınavlarını başarıyla kazandı. Kazanan adaylar, teşekkür etmek için Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran'ı ziyaret etti.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, 663. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni takip etmek ve Korkutelili güreşçileri desteklemek için Edirne'ye gitti. #Kırkpınar #Güreş #SaniyeCaran #Korkuteli #AltınKirazGüreşleri #Edirne #FilizGencanAkın #YusufCanZeybek
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için
Antalya Korkutelililer Derneğinin ev sahipliğinde Korkuteli Altın Demlik Çay Bahçesi işletmesinde geniş katılımlı bayramlaşma etkinliğin düzenlendi.
Yorumlar (1)
Mehmet Manyas
2 ay önce / 23.05.2024Başkanım hayırlı işler çalışmalarınız güzel verdiğimiz oylar boşa gitmedi inşallah birgün bizim mahalleyede bir göz atarsınız malesef önceki başkanlar bizim mahalleyi hiç görmedi uğramadı bizim mahelle yelten 15501 sokak ____ benim tel 05538585566
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla