Kütahyalı judocular Ahmet Erdem Ay ve Cemal Gündüz, Konya'da yapılan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası'nda gösterdikleri performansla Antalya'da düzenlenecek olan Ümitler Avrupa Judo Kupası'na gitmeye hak kazandı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Gençler Judo Türkiye Şampiyonası'nda Bucak Mehmet CADIL Anadolu Lisesi öğrencisi Bedia Su Bolat'ın gösterdiği üstün performansla Türkiye genelinde ikinci olarak büyük bir başarı elde ettiğini duyurdu.
Veteranlar Balkan Judo Şampiyonası’nda büyük başarı elde eden Türkeli Belediye Esnafspor sporcuları için yemekli kutlama programı düzenlendi.
Hem MAKÜ’yü hem de Burdur’u gururlandıran milli sporcu Sena Nur Büyük Balkan Şampiyonası'nda üçüncü oldu. Detaylar haberimizde...
MAKÜ ve Burdur'un gururu Sena Nur Büyük, ferdi müsabakalarda 48 kg kategorisinde birinci olarak altın madalya kazandı.
.Cimbil, Denizli’de yapılacak Judo Finali’ne katılma hakkı kazandı. Haber Detayı..
Kepez Belediyesi Judo Takımı sporcusu Elif Sala, Kuzey Makedonya’da yapılan Judo Ümitler Balkan Şampiyonasında Balkanlar ikincisi oldu. İşte detaylar...
Yorumlar (0)