Antalya'nın Manavgat'ın ilçesinde sobadan çıkan yangında bir daire zarar gördü.
Yangın, Yayla Mahallesi 2611 Sokak üzerindeki 2 katlı bir apartmanın birinci kat dairesinde çıktı. Daireden dumanların yükseldiğini görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarla adrese Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat Birimi ve Manavgat Emniyet Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Çocuk odasından çıktığı belirlenen yangın, itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi sayesinde evin diğer odalarına sıçramadan söndürüldü. Yangının, devrilen elektrikli sobadan çıktığı belirlendi.
Antalya'nın Aksu ilçesinde pazar alışverişine giden baba ve oğlunun yaşadığı iki katlı evde yangın çıktı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde ormanlık alan içerisine dökülen çöp ve molozlardan çıktığı değerlendirilen orman yangınında 4 dönüm kızılçam ormanı yandı.
Antalya’nın Manavgat ilçesinde tepelik alanda çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden olurken, itfaiye ekiplerinin çabası sayesinde yerleşim yerlerine ulaşmadan söndürüldü.
Antalya'nın Aksu ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı.
Antalya’nın Kumluca ilçesinde çıkan yangın, havadan ve karadan müdahale sonucu büyümeden kontrol altına alındı.
Antalya'da 5 gün önce çıkan yangında evleri ve topladıkları hurdalar küle dönen 2 aile, başlarını sokabileceği yeni bir yuva bekliyor. c
Yorumlar (0)