Antalya / Manavgat

Manavgat’ta plaj voleybolu heyecanlı başladı

Manavgat’ta plaj voleybolu heyecanı başladı

Manavgat’ta plaj voleybolu heyecanlı başladı

Manavgat Belediyesi’nin bu yıl 7’ncisini organize ettiği ve kent halkının yoğun katılım gösterdiği Plaj Voleybolu Halk Turnuvası, büyük bir coşkuyla Yukarı Pazarcı Mahallesi Zeynel Şenol Köprüsü ırmak kıyısında başladı.
Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’na, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Antalya Milletvekili Aliye Coşar, oda başkanları, STK temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı. 32 takımın 6 gün boyunca şampiyonluk mücadelesi vereceği voleybol maçlarında 250 sporcu ter dökecek. 17 Eylül Pazar günü şampiyonluk mücadelesinin yapılmasının ardından kazanan takıma kupa ve madalya takdimi yapılacak.

2. Lig’e çıkan kadın voleybol takımı tanıtıldı
Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’nın ilk gününde, Manavgat Belediyespor’un bu yıl 2’nci ligde mücadele edecek olan kadın voleybolcuları da Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından halka tanıtıldı. Manavgat Belediyespor’un kadın voleybol takımı, şampiyonluk sözü vererek Manavgat’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini de söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının sporsever olduğunu ve birçok sporcuyu kendi içinden yetiştirdiğini vurguladı.

“Geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz”
Başkan Şükrü Sözen, “Geçtiğimiz günlerde bu alanda Plaj Futbolu etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bugün de aynı heyecanla voleybol maçlarını gerçekleştiriyoruz. Bu kent sporu seviyor çünkü bu kentin sporcu yetiştiren bir dinamiği var. Çok güzel takımlarımız var. Çok keyifli ve güzel maçlar bizleri bekliyor. Manavgat’ımızı kadın voleybolunun 2’nci liginde temsil edecek kardeşlerimle de ayrıca gurur duyuyorum. Geçen dönem göğsümüzü kabartan bir şampiyonluk kazandılar. Bu sene de takımımızı güçlü isimlerle takviye yaptık. İnanıyorum ki bu sene 1’nci lige direk çıkacağız. Kent halkımızın desteği bu noktada çok önemli. Kızlarımızın maçlarına gelerek onlara destek olmamız gerekiyor. Bu vesile ile emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza da başarılar diliyorum” dedi. İHA

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 1
  KIZDIM
 • 1
  ŞAŞIRDIM
 • 1
  BEĞENDİM
 • 1
  BEĞENMEDİM
 • 1
  GÜLDÜM
 • 1
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Türkiye Plaj Futbol Ligi'nin Manavgat Şampiyonu Belli Oldu
Spor

Türkiye Plaj Futbol Ligi'nin Manavgat Şampiyonu Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Manavgat Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Türkiye Plaj Futbol Ligi Manavgat etabında şampiyon devamı haberimizde..

Manavgat’ta Çocuk Kültür Merkezi’nden yıl sonu etkinliği düzenlendi
Etkinlik

Manavgat’ta Çocuk Kültür Merkezi’nden yıl sonu etkinliği düzenlendi

Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri, yılsonu etkinliği düzenleyerek gönüllerince eğlendi. devamı haberimizde..

Manavgat'ta personelle bayramlaşma
Etkinlik

Manavgat'ta personelle bayramlaşma

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kurban Bayramı öncesi düzenlenen törende personeliyle bayramlaştı.

Manavgat'ta belediyeden yangın önlemi
Yerel Yönetim

Manavgat'ta belediyeden yangın önlemi

Manavgat Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte, muhtemel yangınların önüne geçmek amacıyla imar ve kadastro yollarındaki şarampoller ve boş kamu alanlarında yaptığı kuru ot temizliği çalışmalarını hızlandırdı.

Antalya Manavgat'ta yaz kurslarına yoğun ilgi
Yerel Yönetim

Antalya Manavgat'ta yaz kurslarına yoğun ilgi

Manavgat halkı, Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde verilecek olan yaz kurslarına çocuklarını kayıt yaptırmak için adeta hücum etti.

Çocuk Kültür Merkezinden yıl sonu kutlaması
Etkinlik

Çocuk Kültür Merkezinden yıl sonu kutlaması

Manavgat Belediyesi Side Gençlik Merkezi ile Çocuk Kültür Merkezi’nin 8-16 yaş aralığındaki 140 öğrenci, Atatürk Kültür Merkezi’nden yıl sonunu kutlamak amacıyla bir etkinlik gerçekleştirdi.