MANİSA (İHA) - Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün "Daha Temiz Bir Manisa" hedefiyle il genelinde çalışmalarını sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli’ye bağlı Özyurt Mahallesi'nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) il genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Salihli’ye bağlı Özyurt Mahallesi'nde temizlik çalışması gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar ve mahalle muhtarı Ali Sarıkayalı da çalışmaları yerinde inceledi. Ekipler çeşitli nedenlerle derede biriken zararlı maddeleri topladı, suyun düzenli akışını sağladı. Muhtar Ali Sarıkayalı çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.
"Temizlik Avcıları" sunucusu Kadir Ezildi, hastanede ameliyat oldu. Operasyon sonrası nişanlısını sayıklayan Kadir Ezildi neden hastanede? Kadir Ezildi'nin sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde...
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, hal kompleksinde detaylı temizlik çalışması yaptı. Esnaf dostu Başkan Büyükkılıç’ın Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hal Kompleksi esnafının talebini anında dikkate alarak verdiği talimat doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi ekiplerince hal kompleksinde detaylı temizlik çalışması yapıldı.
Bodrum Belediyesi tarafından “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla düzenlenen Deniz Dibi Temizliği, Türkbükü sahilinde devam etti.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki BASKİ, şehrin dört bir yanında dere yataklarında oluşan kirliliğin önüne geçiyor.
MASKİ Genel Müdürlüğü Turgutlu ilçesine bağlı Ergenekon mahallesindeki dere yatağında temizlik çalışması gerçekleştiriyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan Bucak Yönetim Hizmetleri bayan temizlik personeli arıyor. Detaylar burada...
Yorumlar (0)