Erasmus + projesi konsorsiyum üyesi olarak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencileri proje çalışmaları yürütmek üzere Romanya’nın başkenti Bükreş’e seyahat ettiler.
Bir hafta sürecek olan proje ziyaretinin ilk gününün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’na denk gelmesi vesilesiyle öğrencilerimiz dün Bükreş Büyükelçiliğinin düzenlediği bayram yürüyüşüne ve bayram etkinliklerine katıldı.
Öğrencilerimiz bir hafta boyunca Bükreş’te bulunan Dante Aligheri isimli lisede “ Dijital Öğrenme” programlarıyla ilgili Romen akranlarıyla beraber proje çalışmaları yürütecekler.
Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencileri, 2024 YKS'de elde ettikleri üstün başarılarla bir kez daha adlarından söz ettiriyor. İl birinciliği ve Türkiye dereceleriyle okul idareci ve öğretmenlerini gururlandıran öğrenciler, Mehmet Cadıl'ın eğitimdeki başarısını bir kez daha kanıtlıyor.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde, öğrenciler başarılarını kutladı. Törene katılan önemli isimler ve yaşanan coşkulu anlar hakkında detaylar için tıklayın.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi'nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen bahar etkinlikleri kapsamında bu yıl da kavurma şenliği düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi'nde, Cumhuriyetin 100. Yılını kutlamak için bayrak sergisi ve pişi etkinliği düzenlendi. Okulun banisi Mehmet Cadıl da etkinliklere katıldı.
Yorumlar (0)