Talha GÖKMEN Turizm’le Umre ziyareti yapan Mehmet GÖKMEN hoca Tüm dostlarının Berat Kandilini kutladı.
Mehmet Gökmen Hoca yaptığı açıklamada, " Rabbimiz hepinize Berat’ını alarak cennete girme şerefine ulaşan kimselerden olmayı nasip eylesin. Hepinize Kabe-i Muazzama’dan selam olsun dileyerek “-Rabbimiz hepimizin imamını, sıhhatini, afiyetini, huzurunu, mutluluğunu artırsın” diye dua ettiler. Allah kendilerinden razı olsun. " ifadelerini kullandı.
Mehmet Gökmen Hoca, Cuma namazında yaptığı duada, dünyanın çeşitli yerlerinde zulme uğrayan kardeşlerimize yardım etmek ve birlik, beraberlik dileğinde bulundu.
Talha GÖKMEN Turizm ile Umre ziyareti gerçekleştiren Mehmet GÖKMEN hocadan Bucaklı hemşehrilerine dualarla selam var.
Eski Karamanlı Milli Eğitim Müdürü Bucaklı hemşehrimiz Mehmet Gökmen, emekliye ayrıldı.
Karamanlı Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri, Burdur'da düzenlenen dart müsabakalarında il birincisi oldu.
Burdur'un Karamanlı ilçesinde hastalığı nedeniyle okula gidip gelme sorunu yaşayan 1. sınıf öğrencisini, öğretmeninin gayreti ile okuma yazmayı hızla ilerletti.
Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile kutsal topraklara gitmek üzere Düzce’den yola çıkan 28 kişilik kafile dualarla uğurlandı.
Yorumlar (0)