Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; başkan yardımcıları ve ilgili müdürler ile Melikgazi’ye 5 yıl içerisinde kazandırılan ve devam eden projeleri değerlendirmek için toplantı gerçekleştirdi.
Devam eden projeleri bir an önce tamamlamak için büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Başkan Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; “İlçemizde kentsel dönüşüm, okullar, sağlık ocakları, camiler, sosyal tesisler olmak üzere birçok yatırımı hayata geçirdik. Yaptığımız yatırımların en önemlilerinden biri, gençlerimize Akıl Küpü Kütüphaneleri yapmaktı. Önümüzdeki günlerde açacağımız Kazım Karabekir’deki kütüphanemiz çok güzel oldu. Kentsel dönüşüm bloklarında oturan tüm gençlerimiz, çocuklarımız buradan istifade edecekler. Burası tasarımıyla, mobilyasıyla, özel çalışma ofisleriyle çok güzel bir kütüphane oldu. Akıl Küpü Kütüphanelerimizi, şehrimizin, Melikgazi’nin birçok yerlerine kazandırıyoruz, kazandırmaya da devam edeceğiz. Kütüphanelerimizden şu anda 30.000’in üzerinde hizmet alan gencimiz var. Türkiye’de en çok okul yapan belediyeyiz. Okul sayımız 21’e yükseldi. Kazım Karabekir Mahallemizde 17.000 metrekare alanda 3 okulun bir arada olduğu parkın, spor salonunun olduğu çok güzel bir proje yapmıştık. Bu tür projeleri artırarak devam ettiriyoruz. Havacılık ve Uzay Bilimleri Lisesi’nin yaklaşık 3 ay önce temelini atmıştık. Şu anda kabası bitmek üzere. Burayı da Kayseri’mize ve Melikgazi’ye kazandırıyoruz. Mesai arkadaşlarımla projelerimizi birlikte çalışıyor ve onları hayata geçiriyoruz. Cenab-ı Allah projelerimizi kısa zamanda bir bir tamamlamayı nasip etsin. Melikgazi’mizde güzel hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Melikgazi’mizin refah ve gelişimi için çaba gösteren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor; tüm projelerimizin hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. İHA
Çameli Belediyesi Meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Cengiz Arslan başkanlığında yapıldı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Yorumlar (0)