Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, engelli ve koruma altındaki çocuklarla buluşarak onlara sevgi dolu bir dokunuş yaptı.
Burdur Valisi Türker Öksüz 'ün eşi Meral Öksüz , Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren kurumları ziyaret ederek, çocuklarla buluştu.
İlk olarak Merkeze bağlı Askeriye Köyü'nde hizmet veren "Burdur Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'ni" ziyaret eden Meral Öksüz gerçekleştirdiği ziyarette merkezde kalan 28 çocuğumuzla yakından ilgilenerek, bir süre sohbet etti.
Çocuklarla birlikte zaman geçirerek hediyeler takdim eden Öksüz, kurum yetkililerinden merkezde çocuklara yönelik sunulan hizmetlerle ilgili bilgiler aldı.
Meral Öksüz programının devamında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı hizmet veren 6-9 yaş arası kız çocuklarının kaldığı Çocuk Evi'ne ziyarette bulundu.
Ziyareti sırasında çocuklarla keyifli vakit geçiren Meral Öksüz, hediye sürprizlerle onları sevindirdi. Bir süre kızlarla sohbet ederek, dersleri ve okulları ile ilgili bilgiler aldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz ve eşi Meral Öksüz Hanımefendi, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde anlamlı ziyaretler gerçekleştirerek bayram ruhunu Burdurlu vatandaşlarla paylaştı.
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Bucak ilçesinde koruyucu ailelerle bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada koruyucu anneler ve çocuklarla yakından ilgilenen Hanımefendi Öksüz, tek tek hepsiyle tanışarak sohbet etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Bucak İlçesi'nde şehit Hüseyin Arslan'ın ailesini evlerinde ziyaret etti. Hanımefendi Öksüz, şehit ailesiyle tanışarak sohbet etti, Vali Türker Öksüz'ün selamlarını ileterek ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Çocuk Evleri ve Çocuk Destek Merkezi'nde kalan kızlarımıza sıcak bir sinema sürprizi yaptı. Devletin ilgisiyle gönüllerde yer edinen Meral Öksüz, kızlarımızla birlikte Ünipark AVM sinema salonunda keyifli bir film izledi. Detaylar için buraya tıklayın.
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz hanımefendi, şehidimiz Nihat Akçalı'nın ailesine ziyarette bulunarak, şehidin 5 yaşına giren kızı Rabia'ya doğum günü sürprizi yaptı. Ziyarette duygusal anlar yaşandı
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Hünerli Eller Kadın Kooperatifini ziyaret ederek, kadınların emekleri ve ürettikleri ürünler hakkında bilgi aldı. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)