Burdur / Burdur

Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyor

Ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı İzzet Akbulut, 'Hep birlikte güzel işlere imza atacağız.' dedi.

Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili aday adayı İzzet Akbulut, seçim çalışmalarını Cumhuriyet Halk Partisinde geçmiş dönemlerde yöneticilik ve yönetimlerde yer almış ve partiye gönül vermiş tüm isimleri ziyaret ederek başladı. İşyerleri ve ev ziyaretleri ile parti içerisinde neredeyse tüm görev almış isimlerle bir araya gelmesi büyük takdir topladı.
"Önce partimin emekçilerinin gönüllerine dokunmak gerekiyordu." diyen Akbulut, bu kapsamda ilk ziyaretlerini bu isimlere ayırdığını ifade etti. Yaptığı ziyaretlerde duygusal birçok an yaşandığını söyleyen Akbulut, "bir aile olarak gördüğüm partim içerisinde geçmiş dönemlerde yöneticilik yapmış, görev almış ya da etkin üyelik yapmış birçok isim ile bir araya gelmeye dikkat ediyorum ve edeceğim. Yapılacak olan seçimlerin ne denli önemli olduğunu izah ederek, bir ve birlik içerisinde çok daha güzel işlere imza atmaya birlikte sözler verdik." dedi.
Görev yaptığı 5 yıllık süre içerisinde de hiçbir zaman halktan kopmadığının altını çizen vekil Aday Adayı Akbulut, hane ve esnaf ziyaretleri ile de gönüllere dokunmaya devam ediyorum dedi. Ziyaretlerde gördüğü ilgi ve yakınlıktan duyduğu memnuniyetin altın çizen Akbulut, "Bizleri çok güzel karşılıyorlar. Uzun uzadıya istişarelerde bulunarak verimli zamanlar geçiriyoruz. Altın değerinde tavsiyeleri ve fikirleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben buradan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Halkımız sabretsin. 6 ay sonra her şey çok güzel olacak. Hep birlikte çok daha güzel işlere imza atmamıza sayılı günler kaldı." dedi.

Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyorMilletvekili A. Adayı İzzet Akbulut'un ziyaretleri göz dolduruyor

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İzzet Akbulut, aday adaylığı için başvuru yaptı
Bölgesel

İzzet Akbulut, aday adaylığı için başvuru yaptı

CHP Burdur İl Başkanı olarak adından söz ettiren İzzet Akbulut, aday adaylığı için istifa etmişti. Akbulut, bugün milletvekili adayı olabilmek için resmi başvuruda bulundu.

Burdur Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut sahada
Bölgesel

Burdur Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut sahada

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden CHP Burdur Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut, 'Halka vekil olarak hizmet etmeye talibiz!' dedi.

CHP Burdur'da Milletvekili Adaylığı için 5 aday adayı sahada
Bölgesel

CHP Burdur'da Milletvekili Adaylığı için 5 aday adayı sahada

2023 genel seçim tarihinin 14 Mayıs olarak açıklanmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi'nden 5 aday adayı milletvekili adayı olabilmek için çalışmalara başladı.

Burdur'da 4 siyasi partinin il başkanları görevden ayrıldı
Bölgesel

Burdur'da 4 siyasi partinin il başkanları görevden ayrıldı

Burdur’da dört siyasi partinin il başkanları Milletvekili aday adayı olmak için görevlerinden ayrıldı.

Milletvekili Aday Adayı İzzet Akbulut'tan yeni yıl mesajı
Bölgesel

Milletvekili Aday Adayı İzzet Akbulut'tan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Aday Adayı İzzet Akbulut, yeni yıl mesajı yayımladı.

CHP Burdur Milletvekili Adayı İzzet Akbulut Sahada
Bölgesel

CHP Burdur Milletvekili Adayı İzzet Akbulut Sahada

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili aday adayı İzzet Akbulut, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.