Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, Burdur'da misafir edilen depremzede öğrencilerinin eğitim ve öğretimi sürdürebilmeleri için toplantı düzenledi.
Burdur'da açılan okul öncesi ile ilkokul ve ortaokul şubelerinde görevlendirilen öğretmen ve idareciler ile bir araya gelen Müdür Nesrin Kakırman, depremzede öğrencilerinin eğitim ve öğretimlerinin verimli bir şekilde sürdürülmesi için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini vurguladı.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin KAKIRMAN, İlimizde misafir ettiğimiz depremzede öğrencilerimizin eğitim öğretimlerini kaldıkları yerden devam ettirmeleri ve verimli bir şekilde sürdürebilmeleri amacıyla KYK' da açılan Okul Öncesi, Eğitim Fakültesinde açılan İlkokulu ve Ortaokul şubelerine görevlendirilen öğretmen ve idareciler ile değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdi." denildi.
Meslek Lisesi Mezunları için İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'nda müthiş imkanlar! Asgari ücretten %30 fazla cep harçlığı ve 22.100 TL zaruri gider ödemesi...
Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 16-20 Kasım 2023 tarihinde Estonya'da yapılacak olan Robotex yarışmasında ülkemizi temsil edecek. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz!
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek açılan kursları ve gerçekleştirilen çalışmaları yakından inceledi.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Gazi İlkokulu idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.
Muhammed Özdemirci, 25 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.
Nesrin Kakırman'ın yerine Burdur İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Muhammed Özdemirci kimdir? İşte biyografisi....
Yorumlar (0)