Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, liseleri ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, bölgeye gönüllü öğretmen gönderen Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Burdur'a gelen depremzede öğrencilerin de ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.
Yapılan çalışmaların ardından Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kakırman, Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi ve TOBB Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü, "İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin KAKIRMAN, Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi ve TOBB Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldi." ifadelerine yer verdi.
Meslek Lisesi Mezunları için İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'nda müthiş imkanlar! Asgari ücretten %30 fazla cep harçlığı ve 22.100 TL zaruri gider ödemesi...
Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 16-20 Kasım 2023 tarihinde Estonya'da yapılacak olan Robotex yarışmasında ülkemizi temsil edecek. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz!
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek açılan kursları ve gerçekleştirilen çalışmaları yakından inceledi.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Gazi İlkokulu idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.
Muhammed Özdemirci, 25 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.
Nesrin Kakırman'ın yerine Burdur İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Muhammed Özdemirci kimdir? İşte biyografisi....
Yorumlar (0)