Bolu’da gerçekleştirilen Mudurnu Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu’nda yeni başkan olarak Sinan Keskin seçildi.
Mudurnu Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu büyük bir heyecanla gerçekleştirildi. Yaklaşık 20 yıldır Mudurnu Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürüten Hilmi Ayaz, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında vefat etmiş ve oda başkanlığı görevine Ayaz’ın yönetiminde yer alan Sami Yılmaz getirilmişti. Sinan Keskin, İsmail Yaman, Salih Şener ve Mehmet Karacakaya’nın başkanlık için yarıştığı seçim, Mudurnu Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. 81 üyenin bulunduğu Ziraat Odası’nda 80 üye oy kullanıldı. Üyelerin kullandığı oylarla, Salih Şener 4, Mehmet Karacakaya 21, İsmail Yaman 26 ve Sinan Keskin 29 oy aldı. Sinan Keskin 3 oy fark ile Mudurnu Ziraat Odası’nın yeni başkanı oldu.
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde yaklaşık 7 asırdan bugüne her cuma yapılan esnaf duasına minik öğrenciler de katıldı.
Bolu U-17 Ligi’nde 17 haftalık süreçte hiç mağlubiyet almayan Kıbrıscıkspor, bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
Bolu'nun Mudurnu ilçesindeki Hacımusalar köyünde açılan takı tasarım ve iğne oyası kursu sona erdi. Kursiyer kadınların el emeği ürünlerini sergilediği programda 90 yıllık iğne oyası gelin tacı damga vurdu.
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde Halk Eğitim Merkezi'nde dikiş öğrenen ev hanımları, yaptıkları giyim ürünlerinden sergi düzenledi. Munduşlar köyündeki eski okul binasında yöresel oyunlarla açılan sergi büyük ilgi gördü.
Bolu'da lise öğrencisi kız, öğle saatlerinde okula gittiği sırada tanımadığı şahsın bıçaklı saldırısına uğradı. Kolundan yaralanan genç kız hastaneye kaldırıldı.
Bolu'da olimpiyatlara hazırlanan güreş milli takımı sporcuları, ormanda koşu yaptıkları sırada yavru ayı ile karşılaştı.
Yorumlar (0)