Burdur Bucak Konak Mahallesi Muhtar Adayı Ali Uğurtay, 2 Mart 2024 tarihinde mahalledeki çocuklara unutulmaz bir gün yaşatmak için özel bir etkinlik düzenliyor. "Her Şey Konak Mahallesi Çocuklarımız İçin" sloganıyla organize edilen etkinlikte, çocuklar keyifli ve eğlenceli bir gün geçirme imkanı bulacak.
Popcorn ve pamuk şeker ikramı ile çocuklar doyasıya eğlenecek.
Transformers gösterisi, çocuklara fantastik bir dünya sunacak.
Palyaço ile kahkahalar havada uçuşacak.
Çeşitli yarışmalar ile çocuklar hem eğlenecek hem de ödüller kazanacak.
Çay ikramı ile aileler keyifli sohbetler edebilecek.
Etkinlik:
Tarih: 2 Mart 2024
Saat: 12.30 - 16.30
Yer: Konak Mahallesi Bucak Belediyesi Şirinler Parkı
Konak Mahallesi'nde yaşayan tüm çocuklar bu muhteşem etkinliğe davetlidir.
Muhtar Adayı Ali Uğurtay yaptığı açıklamada, " Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların mutluluğu ve eğlenmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 2 Mart'ta düzenleyeceğimiz etkinlikle çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşatmak istiyoruz. Tüm mahallelilerimizi ve çocuklarımızı bu özel etkinliğe bekliyoruz." ifadelerini kullandı.
Burdur Bucak'ta Konak Mahallesi Muhtarı Ali Uğurtay, Olukaltı ve Hükümet Camii'lerinde yaz Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ederek, dondurma ve meyve suyu ikram etti, destek mesajı verdi.
Bucak'ın Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Hilmi Uysal ve Konak Mahallesi Muhtarı Ali Uğurtay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Burdur Bucak Konak Mahallesi muhtarını seçti! Burdur'un Bucak ilçesinde Konak Mahallesi'nde Ali Uğurtay, mahallenin yeni muhtarı seçildi.
Muhtar Adayı Ali Uğurtay, Konak Mahallesi için vaatlerini sıraladı - Burdur'un Bucak ilçesinde seçim çalışmalarıyla herkesin beğenisini kazanan Konak Mahallesi Muhtar Adayı Ali Uğurtay, vaatlerini sıraladı.
Son 5 yıldır davulcu eksikliği nedeniyle sahurda davul çalınmayan Konak Mahallesi'nde Muhtar Adayı Ali Uğurtay, bu geleneği yaşatmak için sahur vakitlerinde mahallede davul çaldırıyor.
Burdur Bucak'ta muhtar adayı Ali Uğurtay, Konak Mahallesi çocukları için unutulmaz bir gün düzenledi! Şirinler Parkı'nda gerçekleşen etkinlikte çocuklar dolu dolu bir gün yaşadı.
Yorumlar (0)