Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallede bulunan Adnan Menderes İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, okulları ziyaret eden Muhtar İsmail Tuncer, okulda görev yapmakta olan öğretmenlere karanfil verdi. Okul Müdürüne nacizane hediyesi takdim etti.
Çiçek ve hediyeyi takdim eden Muhtar İsmail Tuncer, " Evlatlarımıza, canlarımıza, yavrularımıza emek verip, ilmik ilmik dokuyup gelecek nesillere hazırladığınız için mahallem ve şahsım adına teşekkür ederim. İyi ki varsınız." sözleriyle öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.
Bucak'ın Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer'in öncülüğünde Konya'ya bir gezi düzenlendi. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesinde minikler kahvaltı etkinliğinde buluştu. Detaylar haberimizde...
AK Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz, Bucak Belediyesi'nde çalışan ve aynı zamanda üç dönemdir Alaattin Mahallesi Muhtarlığı yapan İsmail Tuncer'a yönelik sosyal medyada dolaşan bir video hakkında açıklama yaptılar.
Burdur Bucak Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler de güven tazeleyerek tekrar muhtarlığa seçildi.
Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 10 yıllık hizmetinin ardından yeniden aday olduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Alaattin Mahallesi gençleri, mahalle muhtarı İsmail Tuncer liderliğinde Ankara gezisine katıldı. Gençler, Ankara'nın önemli mekanlarını ziyaret ederek kültürel bir deneyim yaşadı.
Yorumlar (0)