Bucak'ta mahalle muhtarları güven tazeleyen Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Yaşar Çeltikçi, Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Erbil, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Arslan, Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erdaş, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Ahmet Özdem, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Ramazan Akman, Barbaros Mahallesi Muhtarı Mercan Alagöz, Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit, Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Hüseyin Dilek ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Meçikoğlu,”İlçemizde görev yapan değerli muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden ve güzel dileklerinden ötürü teşekkür ederim” ifadelerini kullandı
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)