A Milli Erkek Voleybol Takımı, Antalya’da oynanacak FIVB Milletler Ligi için antrenmanlarını Muratpaşa Belediyesi’nin Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda gerçekleştiriyor.
A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın mücadele edeceği FIVB Milletler Ligi ilk hafta maçları 21-26 Mayıs’ta oynanacak. 16 takımın mücadele edeceği ligin Antalya etabında Filenin Efeleri Kanada, Hollanda, Fransa, ABD ile karşılaşacak. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda yapılan ilk antrenmanın ardından belediye heyeti Filenin Efelerine baklava ikram etti. A Milli Takımının Antalya’nın ardından ikinci adresi 5-9 Haziran’da Japonya, üçüncü adresi 18-23 Haziran’da Slovenya olacak.
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin, kentin yaşayan antik kenti Kaleiçi'nde bu yıl 9'uncusunu düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali, 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’un ‘Kızıl Fırtınası’ kick bokscu Hasan Mert Kızıl’ın yetiştirdiği sporcular, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya ve Konya’da düzenlediği turnuvalarda şampiyonluk gururu yaşadı.
Muratpaşa Belediyesi Deniz Baykal Spor Kompleksi'nin, “Antalya'da yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla başlayan ücretsiz kursları devam ediyor.
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin halka açtığı Bambus plajında, belediye çalışmalarını engellemek amacıyla devam eden araç işgali sona erdi.
Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, buluş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM), 10-14 yaşa yönelik verilecek robotik kodlama eğitimi başvuruları başladı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları ekran başından kaldırıp tabiatla buluşturan doğa kampı Zeytinpark’ta başladı.
Yorumlar (0)