Muratpaşa Belediyesi, 9 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı’nda 3 mahallede kasaplı kurban kesim hizmeti verecek. 4 mahallede ise ilçe sakinlerinin kurban ibadetlerini sorunsuzca yerine getirmeleri için kesim yeri oluşturulacak.
Muratpaşa’da, 9 Temmuz Cumartesi başlayacak Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde kurban kesim ve satış yerleri belirlendi. Muratpaşa’da 7 nokta kurban kesim yeri, 1 nokta da kurban satış alanı olarak belirledi. Muratpaşa Belediyesi de belirlenen alanlarda hazırlık çalışmalarına başladı.
Ermenek Mahallesi’nde Aycan 1 Sokak, kurban satış alanı olarak düzenlenirken Muratpaşa Belediyesi, 7 kurban kesim alanının 3’ünde kasaplı kesim hizmeti verecek. Turunç Masa’nın çağrı merkezinden randevu alınarak verilecek hizmet Sedir, Çağlayan ve Yenigün mahalleleri kapalı pazar yerlerinde gerçekleşecek.
Muratpaşa Belediyesi, aynı zamanda kurban satış yeri olan Ermenek Mahallesi Aycan 1 Sokak, Bayındır Mahallesi 322 Sokak, Konuksever ve Cumhuriyet Mahallesi kapalı pazar yerlerinde de ilçe sakinlerinin kurban ibadetlerini sorunsuzca yerine getirmeleri için kesim yeri oluşturulacak. Muratpaşa’da kurban kesim yerleri sadece bayramın birinci günü hizmet verecek."
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin, kentin yaşayan antik kenti Kaleiçi'nde bu yıl 9'uncusunu düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali, 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’un ‘Kızıl Fırtınası’ kick bokscu Hasan Mert Kızıl’ın yetiştirdiği sporcular, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya ve Konya’da düzenlediği turnuvalarda şampiyonluk gururu yaşadı.
Muratpaşa Belediyesi Deniz Baykal Spor Kompleksi'nin, “Antalya'da yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla başlayan ücretsiz kursları devam ediyor.
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin halka açtığı Bambus plajında, belediye çalışmalarını engellemek amacıyla devam eden araç işgali sona erdi.
Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, buluş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM), 10-14 yaşa yönelik verilecek robotik kodlama eğitimi başvuruları başladı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları ekran başından kaldırıp tabiatla buluşturan doğa kampı Zeytinpark’ta başladı.
Yorumlar (0)