Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Türk halk müziği korosu ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseriyle Gitar Orkestrası müzikseverlerle buluşacak.
Muratpaşa Belediyesi’nin koro ve orkestraları, yılsonu konserleriyle seyirci karşısına çıkıyor. Konserler dizisi Muratpaşa Belediyesi ana hizmet binasında bulunan kültür salonunda Şef Canan Kavut yönetiminde Muratpaşa Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nun konseriyle başlayacak. Konser 19 Nisan saat 20.30’da düzenlenecek.
Muratpaşa Belediyesi Gitar Orkestrası’nın sahne alacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri ise 22 Nisan’da gerçekleşecek. Belediye kültür salonundaki konser, saat 20.00’de başlayacak. Gülşah Kömür’ün solist olduğu konser Sevcan Tahtacı Çukur şefliğinde gerçekleşecek.
Muratpaşa Belediyesi ayrıca Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde bir hafta sürecek ‘DJ Kursu’ başlatıyor. 24-30 Nisan tarihlerinde düzenlenecek kurs, 12.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Başlangıç seviyesinde düzenlenecek kursta Dj’lik eğitimi Murat Aydın tarafından verilecek.
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin, kentin yaşayan antik kenti Kaleiçi'nde bu yıl 9'uncusunu düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali, 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’un ‘Kızıl Fırtınası’ kick bokscu Hasan Mert Kızıl’ın yetiştirdiği sporcular, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya ve Konya’da düzenlediği turnuvalarda şampiyonluk gururu yaşadı.
Muratpaşa Belediyesi Deniz Baykal Spor Kompleksi'nin, “Antalya'da yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla başlayan ücretsiz kursları devam ediyor.
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin halka açtığı Bambus plajında, belediye çalışmalarını engellemek amacıyla devam eden araç işgali sona erdi.
Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, buluş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM), 10-14 yaşa yönelik verilecek robotik kodlama eğitimi başvuruları başladı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları ekran başından kaldırıp tabiatla buluşturan doğa kampı Zeytinpark’ta başladı.
Yorumlar (0)