CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Bursa’da Kentsel dönüşüm yapılmadı. Kentsel dönüşüm diyenler bu sözcüğe hakaret ediyorlar” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten, CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, 31 Mart yerel seçimler çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Elmasbahçeler pazar ziyareti gerçekleştiren Bozbey, Atıcılar, Başaran, Yeşilova, Küçükbalıklı, Altınova mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Bozbey, Bursalılardan destek istedi.
Atıcılar Mahallesi’nde konuşan Mustafa Bozbey, “Bu güzel insanların sorunlarını çözmek bize nasip olacak. Biz burayı biliyoruz ve buradaki insanlarla zaman zaman bir araya geldik. Sizlerin derdi bizim derdimiz olacak. Sizlerin sorununu çözmek bizim sorumluluğumuz olacak” şeklinde konuştu.
Kentsel dönüşümün Bursa’da yapılmadığını ifade eden Bozbey, “Kentsel dönüşüm diyenler, bu sözcüğe hakaret ediyorlar. Kentsel dönüşüm öyle yapılmaz. Mahallelere, okullar, sosyal alanlar, spor tesisleri, meydan düzenlemesi gibi ihtiyaçları yaparsınız, sonra bina yaparsınız. Kentsel dönüşüm planlar dahilinde yapılır” dedi.
CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçimden önceki son gün Köyceğizlilerle mitingde buluştu.
CHP’nin 227 seçim çevresinde belediye başkan adayları PM Toplantısı’nda belirlendi. Bucak Hülya Gümüş. Parti, başkan adayları henüz belli olmayan 23 seçim çevresinde örgüt denetiminde ön seçim yapma kararı alırken 58 seçim çevresinde ise gerekirse örgüt denetiminde ön seçim yapılacak.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Keles ilçesine giderek Tarım A.Ş.'nin çiftçilere saman ve küçükbaş hayvan dağıtımına katıldı.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, önceki yönetimin vaatleri arasında yer alan Üniversite-Görükle projesi hakkında, Üniversite-Görükle metro hattın hayal bir proje.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Kanser Haftası’ ve ‘Hemşireler Haftası’ sebebiyle Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi’nde hasta ve hemşireleri ziyaret etti.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Marmara Belediye Birliği’nin genel kurulunda oybirliğiyle Birlik Başkanlığına seçildi.
Yorumlar (0)